Skocz do zawartości

jak naprawic statek?


Muradin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dopiero zaczynam gre w x3 konflikt terranski. Kilka razy uderzylem w stacje przy dokowaniu recznym i mam kadlub 33%. Znalazlem stocznie i chcialem naprawic statek i tu zaczyna sie problem. Probowalem to zrobic tak jak sie kupuje przedmioty ale mam tylko 5000 kredytow. Z tego co zauwazylem jeden punkt procentowy naprawy kosztuje 3000 kredytow, a i tak po kliknieciu ok i odebraniu mi kasy mam dalej 33%. Co robie zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zadokowaniu do stoczni na pierwszej pozycji od góry masz możliwość naprawy swojego statku. Jednak przy takim stanie konta jakie masz to nie dziwię się że nie ma żadnego efektu.

Ale jest inny sposób, naprawa za free. Odleć od stacji, wyjdź ze statku i napraw statek przy pomocy Lasera Naprawczego, który jest na wyposażeniu każdego pilota. Po prostu wyceluj w statek i strzel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. 😉

Jak powszechnie nam wiadomo technologia idzie do przodu, wszystko zmienia sie na lepsze, wygodniejsze. Ale człowiek i tak nie wymyślił niczego lepszego od seksu i raczej to sie nie zmieni 😀

Ja jestem posiadaczem, tak zwanej myszki bez przewodowej, czyli śmiało można nazwać ją chomikiem 😀

Po dozbrojeniu mojego zdobycznego Advanced Eclipse zdecydowałam się na misje bojową. 1 Patrol sektora.... 3 minuty i mnie już nie było 😀(( Ale nie poddałam sie i wziełam inną misje, obrona stacji. Odziwo przetrwałam swoją drugą potyczke, ba nawet zdobyłam Falcon Vanguard kadłub 24%. 😀

Od jakiegoś czasu w moim chomiczku zaczeła się palić czerwona dioda, znak ze bateria ledwo dyszy. Ja to tak zawsze wszystko wyciskam do ostatnich soków 😀 Z autem też tak jest, a potem rodzice prawią mi jaka to ja jestem nieodpowiedzialna. Po dziesięciu minutach męczącego naprawiania mój chomik padł, a raczej baterie i ku memu zdziwieniu laser naprawczy dalej robił swoje 😀. A ja śmiało w między czasie wymieniłam baterie. Po chwili znowu wyjęłam baterie by sprawdzić czy moj laser dalej będzie samoczynnie naprawiał, i okazało się że tak. Czyli osoby posiadające " chomika " smiało mogą wyjąć baterie i spokojnie naprawiać statek, a w miedzy czasie można zrobic sobie kawusie, albo pomalować paznokcie 😀 Panowie drudią pocje skreślić <_<

W sumie niby nic ciekawego, ale zawsze można inaczej umilić soibe czas, niż tępo gapić się w monitor i patrzeć, jak cyferki lecą od 20% wzwyż.

PS. Czy mój Advanced Eclipse ładnie by wyglądał, gdybym przemalowała go na różowo?? i czy wogóle można to zrobić, a jak tak to gdzie ?? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj niektórym facetom przyjemności malowania paznokci.

W sumie to nawet nie miałem pojęcia o laserze naprawczym :] Ale cóż, dopiero zaczynam. Co prawda naprawa czegoś większego przy jego pomocy to chyba nonsens, ale fakt, takie coś się może przydać.

Co do różowej Eklipsy - yhm, taaa, wiesz, z daleka byłoby Cię widać generalnie, nie wiem czy to wskazane świecić tak jasno zaraz po wlocie do każdego sektora, którego mieszkańcy nie pałają do Ciebie zbytnią miłością. Aczkolwiek gdybyś wleciała czymś większym, np. jakąś różową Osaką to wątpię, czy ktokolwiek by śmiał się nawet pod nosem uśmiechnąć na ten widok. I podejrzewam, że tak samo jak w X3R mając Kwaterę Główną możesz dokonywać zmian kolorystycznych swoich statków, więc to chyba spory dla Ciebie motywator, aby owe swoje HQ jak najszybciej zdobyć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dopisze do FAQ możliwość blokowania PPM poprzez wyjęcie baterii. Ale muszę sam to przetestować.

2. pshem FAQ#71, masz tam o Laserze Naprawczym.

3. O malowaniu statków (na malowaniu paznokci się nie znam, wiem tylko że lakiery śmierdzą i żona jak maluje to ja uciekam) nie zapomnijcie: w HQ jest Lakiernia, ale jedyne co można w niej zrobić to zmienić Odcień i Nasycenie. Oba w zakresie od -256 do 256 i efekt tych zmian jest raczej mało dostrzegalny, więc cała Lakiernia nie warta uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...