Skocz do zawarto┼Ťci

Obrona antyrakietowa moskit?

Gwiezdny
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzielnych pilot├│w ­čśë

Wybra┼éem pozycj─Ö startow─ů w uk┼éadzie s┼éonecznym, zdziwi┼éem si─Ö troch─Ö na widok mojej "szabli", liczy┼éem na statek rodem z xtm.. nie mo┼╝na mie─ç jednak wszystkiego. Czas mija┼é, rangi szybko podskoczy┼éy na tyle, by zakupi─ç wi─Ökszo┼Ť─ç ulepsze┼ä, w tym bojowe niezb─Ödne do dzia┼éania obrony antyrakietowej moskit. Niestety nigdzie nie mog─Ö tego uruchomi─ç. Mam w ┼éadowni 50 szt moskit├│w, w dodatkowych poleceniach statku do wyboru mam tylko "brak". W opisie polecenia bojowego mk2 widnieje zapora rakietowa, czy jako┼Ť tak.. W poleceniach bojowych dla statku nie mam ju┼╝ tej zapory. Jak uruchomi─ç t─ů obron─Ö?

Dodam jeszcze, że zaraz po zainstalowaniu gry załadowałem patch'a z strony Cenegi.

Teraz mam m3 nova i r├│wnie┼╝ nie mog─Ö uruchomi─ç obrony..jaki┼Ť babol. Co┼Ť mi si─Ö zdaje, ┼╝e czeka mnie nowa gra..

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Zgadza si─Ö. ┼╗aden ziemski statek nie mo┼╝e u┼╝ywa─ç Moskit├│w. Je┼Ťli wejdziesz w informacje o statku, b─Ödziesz mia┼é poni┼╝ej broni jakiej on mo┼╝e u┼╝ywa─ç, r├│wnie┼╝ kompatybilne z nim rakiety.

PS. Temat przeniesiony do dzia┼éu skrypt├│w, poniewa┼╝ Obron─Ö Antyrakietow─ů Moskito dodaje skrypt, nie ma tej opcji w podstawowej grze.

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...