Jump to content

Mod Xenon to Shivan


Vrihedd
 Share

Recommended Posts

        Najazd na Argon Prime!!!

Właśnie skończyłem mod zamieniający statki Xenońskie na znane z Freespace jednostki Shivan.

Wykorzystałem do tego modele projektu FS2_Open - bardziej szczegółowe i posiadające "nieco" lepsze tekstury niż oryginały.

Mod nie oddaje proporcji między oryginalnymi statkami, przystosowałem je do skali modeli Xenonów.

Mimo usilnych prób nie udało mi się wyeliminować błędnie wyświetlanego kokpitu "K". Jakiś niezidentyfikowany plik blokuje podmianę pozycji kokpitu - jeśli ktoś będzie wiedział jaki proszę o info.

Zalecane jest rozpoczęcie nowej rozgrywki. W przeciwnym razie modele mogą być niepoprawnie wyświetlane.

Mod jest do pobrania ze strony http://www.speedyshare.com/436165919.html

Link to comment
Share on other sites

Poprawiłem J.
Teraz może przyjąć na pokład tabun myśliwców i jednego M6/TS

Resztę pozostawiłem bez zmian. Chociaż mam wrażenie, że P Ścigacz latał mi nieco za szybko bo chyba 179 m/s a powinien bodajże 153.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...