Skocz do zawartości

Wojskowe patrole w cudzych sektorach


mrWHO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zauważyliście, że od czasu do czasu, między bazami wojskowymi wysyłane są patrole, lecące od jedne do drugiej, przez kilka, kilkanaście sektorów? Czy te patrole są stałe (te same statki) czy losowe? Czy znacie jakieś trasy Patrolowe?

Ja osobiście zauważyłem jeden, bardzo ciekawy patrol.

Byłem sobie w Brennans Triumph, gdy nagle ze Split Fire wyleciał teladiański Shrike z obstawą 2 M8 i myśliwcami pokładowymi. Przeparadował przez sektory pirackie (a ja w M3 na sępa razem z nim) aż do Ceo's Sprite. Po drodze w Hatikva's Faith mijał nas Splicki M1 lub M2 lecący gdzieś za Aladna Hill (pewnie do Concorted Dominion).

Popatrzyłem na mapkę i jedyne sensowne wyjaśnienie jak Shrike wziął się (od strony Argońskiej) w pirackiej przestrzenie to to, że leciał z Bad Debt albo Ministry of Finance. Problem w tym, że tam nie ma Bazy wojskowej, a tylko Stocznia. Więc pytanie czy to był patrol, czy tylko posiłki ze stoczni.

Tylko, że posiłki nie miałyby sensu, bo w Ceo's Sprite i Seizwell są bliższe stocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 😉

Ja tez sie spotkalam z takimi patrolami 😉 ale o wiekszej sile nawet mislalam ze to jakies sily udezeniowe do przejecia lub obrony sektora M1 szt 1 . M2 sztuk 2 . M7 szt 2 z obstawa kilku M8 , kilka- jesli nie ponad dziesiec M6 a drobnicy to juz nie policzylam bo to wlatywaly to wylatywaly z M7 i M1 przelecialam za taka sila ( cza uznac ze imponujaca ta sila ) 3-4 sektory ale ze nic sie nie dzialo a dostalam komunikat iz IL yaqatakowalo The Wall to wzkonalam skok do The wal i wezwalam moje silz do obrony sektora ( ale przegralam ) za male sily mialam a zanim Argoni sie ruszyli to mnie pozostaly tylko wraki moich statkow .

zato mam nauczke nie walczyxc ogryzkami tylko jak cos to zucac to co mam wszystko albo nic 😀

jak ktos wyjasni te zagatkowe patrole lub przemieszczanie sie takiej floty ( ich cele i rozkazy ) to bylibysmy wdzieczni za rozwiazanie tej zagatki 😀.

zpowazaniem Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeszcze więcej można zobaczyć włączając SE (script editor, włącza się "magicznym imieniem") i na głównym menu SE włączając script debugging: Additional Information.

Wtedy w informacjach każdego statku na samym dole będziemy mieć podgląd na odpowiedzialne za jego działanie skrypty.

Co do wojskowych patroli to w normalnej grze są mało agresywne, ich poziom agresji wzrasta lekko gdy jesteśmy w tym samym sektorze. W trybie OOS praktycznie nie ma walk. Można to zmienić mając skrypt IR i włączając w nim opcję Hot War.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...