Skocz do zawartości

Koniec fabuły i co dalej...


Doe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gram w X3 2.5 + BG.

Skończyłem misję BG i fabułę. Sektor Heretics End "podszedł" pod Ziemian. Nie mogę do nich podlecieć bo strzelają, lagi w sektorze są straszne mimo, że statków zostało tam kilkanaście.

Nasuwa się pytanie: co dalej ? Mam kilka kompleksów, lotniskowce, niszczyciele i dużo innego drobiazgu. 500 000 000 kredytów na koncie i zagwozdkę co robić dalej?

Czy są jakieś mody/skrypty dodające nowe misje ? Czy z Ziemianami można się jakoś dogadać ? Skąd takie lagi w sektorze Ziemian ?; sprzęt mam mocny - na full detalach + 4x Antyalias i 16x Aniso w innych sektorach nie schodzę poniżej 40 fps'ów w czasie walki.

Proszę o jakieś podpowiedzi; nie chcę zaczynać gry od nowa - chyba, że zostanie wydany X3 TC w wersji PL.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

lagi w sektorze są straszne mimo,

(...)

4x Antyalias i 16x Aniso

Odpowiedź się sama nasuwa...

Nie bardzo zrozumiałem? Przecież napisałem wyraźnie, że w innych sektorach gdzie jest kila razy więcej statków a o stacjach nie wspomnę gram na luzie. Średnio mam około 90 fps-ów a przy walce z Xenonami i mnóstwem PDFów maksymalnie spadam do ~40 fpsów.

W sektorze Heretics End obecnie jest ze 20 statków i 3 stacje. Nikt do nikogo nie strzela a są lagi.

Cytat

A o XTM-ie słyszałeś? Jak nie to zobacz do FAQ.

Słyszałem i mam już zainsalowany na II instalce X3 ale tam musze zaczynać od zera ;/

Z tego co wyczytałem i próbowałem, to sejwy z X3 nie działają pod XTM-em

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

lagi w sektorze są straszne mimo,

(...)

4x Antyalias i 16x Aniso

Odpowiedź się sama nasuwa...

Nie bardzo zrozumiałem? Przecież napisałem wyraźnie, że w innych sektorach gdzie jest kila razy więcej statków a o stacjach nie wspomnę gram na luzie. Średnio mam około 90 fps-ów a przy walce z Xenonami i mnóstwem PDFów maksymalnie spadam do ~40 fpsów.

W sektorze Heretics End obecnie jest ze 20 statków i 3 stacje. Nikt do nikogo nie strzela a są lagi.

Cytat

A o XTM-ie słyszałeś? Jak nie to zobacz do FAQ.

Słyszałem i mam już zainsalowany na II instalce X3 ale tam musze zaczynać od zera ;/

Z tego co wyczytałem i próbowałem, to sejwy z X3 nie działają pod XTM-em

Pozdrawiam.

Skad my mamy widziec co dolega skoro nie napisales jakim sprzetem dysponujesz. Mocny, to dosc mgliste dzis pojecie. Tak drastyczny spadek wydajnosci musi miec wytlumaczenie w kwestii sprzetowej.

Zapisy z X3 nie dzialaja pod Xtended. Trzeba gre zaczac od nowa, co nie jest takie zle. Jak ci to nie lezy, to sa dodatkowe profile z milionami na koncie i potezna armada na start. Gdyby bylo malo to polecam sciagnac Yaki Custom Starts (czy jak to sie zwalo ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzebuje kolejny temat.

Choć nie chciałem to zakończyłem fabułę główną. I teraz mam dwa dosyć ważne, kluczowe pytanka.

Czy innym graczom też tak się trafiło, że po zakończeniu ostatniej misji szlag trafił jego prawa własności do kilku fabryk? Kopalnie rudy u Paranidów przeboleję ale moje dwie kopalnie krzemu w Ore Belt owszem, są, ale już nie moje.

Pytanie drugie. Zanim zostałem renegatem i wyzerowano mi licznik kredytów, miałem na koncie jakieś 8 mln. Po zakończeniu fabuły, jak zasiadłem znowu za sterami mojego stateczku, na moim koncie mam 1.999.542.157 kredytów. Jakim cholernym cudem? Sprzedałem na allegro ten medal co dostałem za bitwę w Heretics End czy co?

Edit.

Co do kopalni już wiem, przeczytałem wiadomości. Z powodu wyzerowanego licznika i braku możliwości opłacenia podatku moje fabryki zostały skonfiskowane. Grejt. Dobrze że więcej tego nie nastawiałem bo chyba bym się zdenerwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuję wszystkim za odpowiedź na moje pytanie dotyczące stanu konta po zakończeniu fabuły 😉

Ale oto znów powracam do tej samej kwestii. Otóż, miałem po fabule te 1.999.999.000 kredytów. No i do dziś nie wiem skąd i gdzie. Od razu mówię - nie instalowałem nic, absolutnie nic, co by mi przyniosło takie korzyści. Skrypt do czitów zainstalowałem dopiero niedawno próbując pozbyć się tych wrednych niezniszczalnych zenonów więc to na pewno nie on był przyczyną. Co więcej, pojęcia zielonego wówczas jeszcze nie miałem o większości tych skryptów, wogóle moje ówczesne pojęcie o grze było, delikatnie mówiąc, blade.

Cóż, nie ukrywam, skorzystałem z tej kasy, choć szczerze mówiąc zniechęciło mnie to z początku trochę do grania. Wcześniej się walczyło o każde uciułane kredyty, pamiętam moment kupienia pierwszego Tytana i załamkę kiedy się zorientowałem, ile jeszcze muszę w drania wpakować, żeby go uzbroić. To zarabianie kasy miało swój ogromny urok i nagły prezent w postaci bodaj 2 miliardów kredytów jakoś tak podziałał deprymująco, odszedł jeden z filarów tej gry.

No ale w końcu jakoś to przebolałem, poinwestowałem we flotkę i kilka ładnych kompleksów. Ale dzięki SCS i BSE w międzyczasie i tak sporo zarabiałem, dzięki czemu stan mojej kasy mimo sporych wydatków utrzymywał się na stałym poziomie kilkuset baniek.

Aż do dziś, bo poinwestowałem zarobioną kasę znowu i tym razem spadłem ze stanem konta po raz pierwszy od zakończenia fabuły poniżej 100 baniek. Chwilę potem patrzę w statystyki, żeby zobaczyć, ile jeszcze mi "resztek" zostało.

No i... hmmmm.

Mam znowu 1.999.999.000.

Czy ktoś wie, o co tutaj chodzi?

Ja rozumiem, że gra ma wiernie odwzorowywać gospodarkę, handel itp. Ale jeśli tak to ja poproszę w życiu realnym też taki zastrzyk niespodziewany gotówki 😀

Naprawdę nikt nie miał takiego przypadku? Neva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pytanie drugie. Zanim zostałem renegatem i wyzerowano mi licznik kredytów, miałem na koncie jakieś 8 mln. Po zakończeniu fabuły, jak zasiadłem znowu za sterami mojego stateczku, na moim koncie mam 1.999.542.157 kredytów. Jakim cholernym cudem? Sprzedałem na allegro ten medal co dostałem za bitwę w Heretics End czy co?

Cieszyc sie nie narzekac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...