Skocz do zawartości

pomocy w misji aldrin w X3 TC


ptychol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w misji aldrina chce wyladowac na TORUS w ukladzie planety ziemia, przez radio nadaja mi ze mam sie jakiegos szlaku trzymac, bo inaczej mnie rozwala a ja go nie widze, jest mnostwo jakichs migajacych kropek, ale ktory to szlak ktorego mam sie trzymac, ustawienie na automatyczne dokowanie tez nie dziala, tez mnie rozwalaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się wyprawia? Jedni piszą dwa takie same posty, dwóch różnych tematach, inni czytają wybiórczo i odpowiadają na pytania, na które są już odpowiedzi 😉

Kolega ptychol napisał drugiego, takiego samego posta w temacie FAQ misji fabuły X3:TC i tam dostał odpowiedź, za która podziękował w tym temacie. 😉

A co do problemu to każdy go miał, kto próbował dokować do Torusa.

Jest to błąd gry, bo ja rozumiem, znając historię ziemian z serii X, że bronią Ziemi jak źrenicy oka, ale to właśnie powinno być na odwrót, tylko lot na autopilocie powinien być prosty i bezpieczny, natomiast każda próba zwiedzania sektora mogła by się kończyć zniszczeniem naszego statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Yacek ... ale jak do mnie pijesz to odpowiem ... akurat tamtego tematu nie czytalem ( mam do tego prawo)... wiec nie wiedzialem ze odpowiedz padla... pytanie po co sie czepiasz kiedy czlowiek chce pomóc???? chyba ze taka twa natura... typowo polska... chamstwo i szyderstwo... a pomoc koledze mam w du..szy..

Zegnam ozięble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...