Skocz do zawartości

Korporacje i nagrody za wykonywanie misji


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W TC istnieje kilka korporacji takich jak OTAS, TerranCorp itp.

Od każdej z nich można dostać zlecenia, za ich wykonywanie są nagrody, oto lista nagród:

Terracorp

Spoiler

Lokalizacja: Home of Light

Nagrody:

Zaawansowany Express

Nova Prototyp

Eclipse Prototyp

OTAS

Spoiler

Lokalizacja: Legend's Home

Nagrody:

Solano

Venti

Skiron

Jonferco

Spoiler

Lokalizacja: Belt of Aquilar

Nagrody:

Rozszerzony Mercury

Rozszerzona Elite

Ciężki Centaur Prototyp

Plutarch

Spoiler

Lokalizacja: Ore Belt

Nagrody:

Mercury Prototyp

Zaawansowany Discoverer

Ciężki Centaur Prototyp

NMMC

Spoiler

Lokalizacja: PTNI Heardqurters

Nagrody:

Sęp Prototyp

Kania Strażnik

Rozszerzona Kea

Atreus

Spoiler

Lokalizacja: Quenn's Harbour

Nagrody:

Mako Prototyp

Barracuda Prototyp

Skate Prototyp

Księcia (Dukes)

Spoiler

Lokalizacja: Nieznany, na południe od Heaven's Assertion

Nagrody:

Rozszerzony Perycles

Zaawansowany Perseusz

Meduza Prototyp

Strong Arms

Spoiler

Lokalizacja: Thyn's Excavation

Nagrody:

Rozszerzony Jaguar

Zaawansowana Mamba

Rozszerzona Chimera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Jak nam powszechnie wiadomo w TC mamy możliwość pracowania dla różnych korporacji, które w zamian za godziwą służbę wynagradzają nas gotówką jak i przydzielając nam odpowiednie rangi. Na dzień dzisiejszy w TC występują następujące korporacje:

Korporacja TerraCorp - Założona przez Kyle'a Williama Brennana i Elen´ Kho, jest korporacją o rozległych wpływach, specjalizującą się w ochronie osobistej i doradztwie.

Korporacja OTAS - Prywatna korporacja zajmująca się dostawami sprzętu i usług dla wojska. Specjalizuje się w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji zaawansowanej technologii obronnej. OTAS nie wzdraga się przed wykorzystaniem własnych produktów i wpływów, by osiągnąć zamierzone cele.

Korporacja JSDD - Jonferson Oddział Dynamiki Kosmicznej, popularna nazwa - Jonferco, został założony przez Almana Jonfersona, ambitnego cywila specjalizującego się w inżynierii i projektowaniu instalacji.

Korporacja Plutarch - Korporacja Wydobywcza Plutarch to nowy, dynamicznie rozwijający się konglomerat, pozyskujący surowce we wszystkich możliwych miejscach (nie tylko na asteroidach).

Korporacja NMMC - Korporacja Wydobywania i Przetwarzania Nividium, popularna PTNI, musiała zmienić nazwę, by uniknąć problemów prawnych z Teladiańską Izbą Handlową. Polityka firmy nie zmieniła się – nadal najważniejsze jest pozyskiwanie nividium i związane z tym zyski.

korporacji Księcia - Oficjalnie ta pozarządowa organizacja zajmuje się bezpieczeństwem, jednak jej prawdziwa działalność nie zawsze pozostaje w zgodzie z ideami Paranidian.

Korporacja Stocznie Arteus - Ten nowy koncern boroński specjalizuje się w budowie zdalnie sterowanych jednostek kosmicznych. Firma może pochwalić się osiągnięciami w dziedzinie jednostek zautomatyzowanych i sterowanych przez SI.

Korporacja Strong Arms - Ta korporacja Splitów zajmuje się wyłącznie produkcją i sprzedażą broni. Firma pozbawiona jakichkolwiek skrupułów sprzeda broń każdemu, kto zapłaci odpowiednia cenę.

W TC nie tylko można dorobić się droga zbrojną, ale też pracując dla korporacji. Poruszyłam ten temat bowiem zastanawiam się czy ktokolwiek z was pracuje dla wyżej wymienionych korporacji i zdobywa odpowiednie szczeble kariery i czy warto pracować dla korporacji?

Chciałabym też w przyszłości założyć własną korporację dzięki odpowiednim skryptom jak FDN i jej powiązanymi skryptami. I tutaj chciałabym prosić was o podanie fajnej nazwy dla mojej korporacji, ponieważ jakoś nie pomysłu jak nazwać swoją korporację, która de facto zajmowałaby się sprzedażą czym tylko popadnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W TC nie tylko można dorobić się droga zbrojną, ale też pracując dla korporacji. Poruszyłam ten temat bowiem zastanawiam się czy ktokolwiek z was pracuje dla wyżej wymienionych korporacji i zdobywa odpowiednie szczeble kariery i czy warto pracować dla korporacji?

1. Misje dla korporacji to zwykłe misje dostępne w innych stacjach, czyli walka też będzie (obrona stacji, patrol, konwój itp.) więc tak na dobrą sprawę to dorobić się bez walki nie da.

2. FAQ czytałaś? Korporacje i nagrody za wykonywanie misji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że się da 😀 Za pomocą skryptu Kompleks Produkcyjny możemy opracować plany nawet surowców, statków, dodatkom do statków. A za pomocą skryptu FDN możemy je transportować do naszego centrum handlowego. Więc możemy śmiało otworzyć własną Korporację i sprzedawać w niej takie towary jakie tylko nam się podoba. Możemy sprzedawać tylko surowce pozyskane z asteroid lub uzbrojenie a nawet statki. Co do misji dla danych korporacji to (chyba) nie tylko są misje bojowe ?

Więc generalnie misje bojowe możemy śmiało odrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do misji dla danych korporacji to (chyba) nie tylko są misje bojowe ?

Więc generalnie misje bojowe możemy śmiało odrzucać.

Jak pisałem, są tam dostępne wszystkie standardowe misje jakie spotkamy na stacjach. Jak ktoś boi się walczyć, to owszem może odrzucać te z walką, czekając na misje transportowe, TAXI itp. Ale potrwa to dłużej. Tylko pierwsze misje są zawsze takie same i tych nie warto odrzucać, bo za chwilę pojawi się taka sama.

Stawiam na BerryCorp, albo nawet BlueBerryCorp. Może też być SheWolf Corp In.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co widzę to warto pracować dla OTAS i Jonferco - ciekawe statki.

Właśnie kupiłem korporacje Plutarch za pomocą skryptu Property Baron. HQ należy do mnie, ale w okolicach widzę jak "szwendają" się statki Plutarch należące do NPC. I tak mnie ciekawi czy Plutarch odbuduje się gdzieś w innym sektorze czy jak ? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czemu ale w poprzednich grach w stoczni OTAS miałem mnóstwo statków teraz mam zaledwie kilka i co dziwniejsze mam tylko jedną klasę Myśliwca - M4 Solano. Nie mówię tutaj o statkach które są mi udostępnione lub nie mówię o tym co w ogóle znajduje się w stoczni. Na dzień dzisiejszy nie ma takich klas statków jak :

M7 Astraeus

M7M Sirokos

M8 Auster

M3 Venti

M3+ Notus

M4 Euros

W poprzednich grach nie miałem takiego problemu. A jak sami widzicie brakuje całkiem sporej klasy myśliwców i to takich całkiem niczego sobie. Wgrałem sobie to niby poprawione spolszczenie zrobione przez forumowiczów xudb. Czy może to być tego wina czy całkiem coś innego ? A może to normalne, tylko z czasem się pojawią. Ale z tego co ja pamiętam to wszystkie statki powinny się pojawić w stoczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To normalne, tak jest w czystej grze. Pozostałe statki nie pojawiają się w stoczni. Są nagrodami za misje dla OTAS. Może w poprzedniej grze miałeś skrypt OTAS Shipyard, który dodaje te dodatkowe statki do stoczni.

🙁 No fakt, całkowicie zapomniałem o zainstalowaniu tego skryptu. Dzięki Yacek 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Takie pytanko, co zrobić jeżeli w połowie zdobywania reputacji dla korporacji porzuca się powierzoną misję (śledzenie statku, czekałem ąż czas misji upłynie i dadza mi coś milszego). Co za tym idzie, standardowo powinienem po czasie dostać kolejną misję. Niestety mija wiele czasu korporacja nie chcę mnie znać, nic się u nich nie pojawia.

Możliwe że powodem był niechcący atak na siedzibę(walczyłem z czymś w pobliżu i się im chyba też dostało). Co do przepraszania ich sił zbrojnych już nieraz gadałem z kapitanami i dalej w kółko mam opcję przepraszania.

Wracając do zasadniczej formy pytania, ma ktoś pomysł jak obłaskawić korporację by dalej chcieli człowieka zatrudnić.

Jak coś chodzi o korp. JonFerco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...

W dniu 14.04.2012 o 18:50, Trucx napisał:

A próbowałeś wczytać "sejva" ?

Jezeli robiłeś misje dla korporacji powinieneś zauważyć dziwna zależność, jeżeli masz tam misje od "myślenia" to ile razy byś przed nią nie wczytywał pojawia się misja od "myślenia", walka to walka i tak dalej.

Jak pisałem olałem misje "myślenia" (śledzenie) bo to tylko męka, a ile razy bym przed nią nie wczytał by wylosować coś innego JonFerco zawsze dawało mi śledzenie kogoś.

Co było to było i mineło już wiele save-ów od tego.

Ja pytam czy ktoś już miał podobnie, ewentualnie jak naprawić stosunki z korporacją by dostawać znów misje.

P.S. sama stacja nastawiona przyjaźnie, nie krzyczą na mnie tylko od eonów już nie widzę u nich zadnej misji a jak pisałem dopiero połowa drogi związanej z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...