Skocz do zawartości

"Obrazone" OPB


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem jak rozwiazac problem obrazonej platfromy bojowej. Zespawnowala sie obok ojego kompleksu i jest wrogo nastawiona. Moj kompleks produkujacy rakiety lezy minimalnie na granicy strzalu, zas moje statki handlowe sa ostrzeliwane i czesto niszczone. Owszem moglbym ja zniszczyc, ale ta platforma nalezy do argonow, z ktorymi glownie handluje w grze. Czy jest jakas bardziej pokojowa metoda na uspokojenie opb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek w sumie to racja ale czasami bywa tak, że zniszczenie stacji czy statku powoduje zaczerwienienie kolejnych jednostek i poprawa reputacji nawet nie pomoże. Miałem tak z Boronami. Jedna z ich stacji nawinęła mi się pod lufę, no i zakończyło się "friendly fire". W rezultacie oprócz wspomnianej poczerwieniało kilka innych stacji i statków. W dodatku sytuacja nie zmieniła się pomimo tego, iż w międzyczasie osiągnąłem reputację Rycerz Króla.

BTW

Yacku jak gra się w TC z nowym patchem? Lepiej, gorzej czy może bez zmian? Chciałem trochę pograc ale ostatnio czasu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, na statki jest lekarstwo, powinno wystarczyć przeproszenie za pomyłkowy ostrzał. Gorzej ze stacjami, te można tylko hackować, a to czasem bywa ciężkie do realizacji.

Offtop mode on

Co do patcha 2.0, to ponieważ bawiłem się wcześniej w jego betę, musiałem rozpocząć nową grę, savy nie kompatybilne. Mogli wcześniej uprzedzić. Ale szybko odrabiam stratę. Różnic w grze wielkich nie ma, poprawiono kilka błędów w fabułach (sektor M14B), uproszczono fabułę Gonerską (chyba że ja miałem teraz szczęście). Problem z dokowaniem do Torusa nadal nie poprawiony. I nie wiem czy ja mam takie odczucie, ale celownik się zepsuł. Strzelam jak należy, a salwy omijają wrogi statek, dopiero jak wezmę małą poprawkę to działa jak powinno (wiem, jak się włącza autonamierzanie, mam włączone i mimo to). Miał być poprawiony i zoptymalizowany exe, ale różnicy nie zauważyłem, im więcej sektorów odkrywam tym gra z większym bólem chodzi. Przy okazji testowałem CMOD-a, ale mnie zawiódł, powiedziałbym że jego działanie jest odwrotne do zapowiadanego. Jeśli w czystej grze potrzebowałem na Q min. WMP, to z CMOD-em wystarczyło Działko akceleratorowe i efekt był lepszy niż w przypadku Emitera Impulsów Pulsacyjnych (sic!). Chcę jak najszybciej dotrzeć do fabuły Aldrin, zobaczymy co nowego zepsuli tym razem 😉

Offtop mode off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziśz Sorkvild, jeśli nie pomogą przeprosiny u kapitana M1/M2 wałęsającgo się po sektorze to zostaje hackowanie albo kasacja platformy.

Offtop mode on

Dzięki Yacku. Spodziewałem nieco więcej po patchu 2.0 (sam nie wiem czego ja się spodziewałem 😉 ) Chyba poczekam sobie na XTM TC 😉

Offtop mode off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał wariant zniszczenia, potem przeprosin i hackowania stacji. Zawsze byłoby trudniej i więcej zabawy z tym. Ciemnej strony nie widzę, latarka zgasła 😉

Cytat

Chyba poczekam sobie na XTM TC 😉

Nie czekaj, zobacz tu: http://xudb.pl/topic/519-combat-mod-cmod3-hard-xtreme-mode/, wrzuć EXTREME i będziesz miał taki hardkor że XTM w porównaniu do niego to bajka 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...