Skocz do zawartości

Telefon z QWERTY do 2,5 k zł


Riess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Od paru lat używam K750i, ale przed dziesięcioma minutami ten ostatecznie się rozleciał, i nie jestem zainteresowany składaniem go do kupy.

Ponieważ przez te pare lat zmieniło się w mym życiu pare rzeczy, zmieniły się też wymagania. Potrzebuję telefonu z rozbudowanym organizerem, odtwarzaczem MP3, nadającym się do komfortowego przegladania internetu (a więc szukam telefonu "rozsuwanego" w poprzek), i obowiązkowo posiadającego klawiaturę QWERTY. No, i żeby jego cena nie przekraczała 2,5 tysiąca złotych.

Aktualnie zastanawiam się nad SE Xperia X1. Jakie wy macie propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rafio, zatem po kolei:

1. Telefon kupiony na wolnym rynku, czy przedłużenie oferty u operatora, jeśli tak to jaki operator,

2. Co jest dla Ciebie najważniejsze w telefonie:

firma: SE, Nokia, Samsung, LG, BB,

typ telefonu: standard, klapka, slide,

system: standard, Windows Mobile, Symbian,

wielkość wyświetlacza,

panel sterowania: klawiatura, podwójna klawiatura, panel dotykowy

konieczność klawiatury QWERTY,

możliwość obsługi @ oraz przeglądarki worda, excela

możliwość przeglądania stron www,

multimedia: aparat, videokonferencja, mp3

nawigacja GPS - wbudowana

Chyba wszystko. Zastanów się, co dla Ciebie ma być największym priorytetem. No i najważniejsze, szukasz gażetu czy urządzenia do pracy?

Używałem, SE K700, SE K75i, Nokia E61, obecnie SE P1i.

Edit:

heh, dopiero teraz się zorientowałem kiedy został napisany ten post .. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

No i odkopuję temat. We czwartek doszła do mnie Nokia 5530 XM nówka, i na chwilę obecną jestem zachwycony. Zmieniłem telefon z legendarnego SE K750i. Mialem zamiar kupić 5800, ale ponieważ 5530 była mniejsza i tańsza, wybrałem ją. Nie ma co prawda HDPA ani GPS ale i tak mi się podoba. Internet przegląda się na niej wygodnie, wbudowany klient e-mail dziala ladnie, chociaz jest tekstowy. Zawsze jednak można dostać sie do emaili przez przeglądarkę. GUI gmaila samo rozpoznaje symbianowa przeglądarkę i wyświetla uproszczoną ale ciągle graficzną treść.

Nie podoba mi się: Wariujący akcelerometr, który czasem obraca ekran gdy piszę wiadomość, ograniczone opcje przenoszenia plików miedzy telefonem a pc, no i jakość dźwięku w słuchawkach, słabsza od tej z K750i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...