Skocz do zawarto┼Ťci

wymiana broni czy to mozliwe ???

Balbinka
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ­čĄ¬

ciekawe czy jest mozliwosc zainstalowania broni innej niz ta co jest przypisana statkowi ??

zlapalam Cutlasa ale on ma tylko elektro magnetyki co daje raczej slaba sile ognia w zwarciu z innym M3 naprzyklad xen L ,

czy da rade to jakos naprawic ???? szkoda mi go bo to dobry statek ale pojdzie na zlom jak nie bedzie mocniejszy ­čśë

pozatym parametry ma swietne

6x 25 MJ oslony

4 dzialka Elektro magnetyki z przodu

2 dzialka Elektro magnetyki gorne przednie to chyba wiezyczka ??

i 2 dzialka dolne tylne wiezyczka rowniez elektro magnetyki.

jak macie pomysl jak poprawic jego sile ataku to zapraszam do dyskusji

ale jak macie problemy z innymi statkami ???? to podzielcie sie opinia ??­čśŤ

z powarzaniem Joanna

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Elektromagnetyki to bardzo dobra bro┼ä. Co prawda maj─ů ni┼╝szy wsp├│┼éczynnik niszczenia os┼éon ni┼╝ HEPT ale zu┼╝ywaj─ů o wiele mniej energii a ich "pociski" s─ů du┼╝o szybsze ni┼╝ te z HEPT. Spr├│buj z WMP ucelowa─ç M5.

Cytat

zlapalam Cutlasa ale on ma tylko elektro magnetyki co daje raczej slaba sile ognia w zwarciu z innym M3 naprzyklad xen L ,

­čĄ¬ Na jakiej podstawie wysun─Ö┼éa┼Ť tak...(musz─Ö to napisa─ç, przykro mi) niedorzeczny wniosek. Cutlas to ┼Ťwietny my┼Ťliwiec. Jednym pierdni─Öciem kasuje PX-a a co dopiero m├│wi─ç o L. Wiesz Asiu wszystko zale┼╝y od pilota ­čśë

Co si─Ö za┼Ť tyczy instalowania broni innej ni┼╝ ta kt├│r─ů tw├│rcy przypisali do statku, to jedynym sposobem na to jest wyedytowanie plik├│w gry i zmiana parametr├│w statku. S┼éu┼╝y do tego X3 Editor. Do pobrania ST─äD

Odno┼Ťnik do komentarza

dzieki ale nie bede zmieniac ustawien , pozatym masz racje jest to dobry mysliwiec ale musialam sie nauczyc nim latac, to sam stwierdziles ze ma niska sile ognia i jest raczej malo skuteczny przy zbijaniu oslon ale fakt niedocenilam tego statku bo nie mialam pelnego uzbrojenia , teraz to inna sprawa ful uzbrojenie ful oslony ful upgrade co moglam dostac w dokach zaopatrzeniowych teraz pozostaje marauder i tuning zobaczymy co ma pod maska ­čĄ¬

ja naleze do dobrych pilotow LX niszczylam K oraz J xenkom ,o takich jam M6 to nawet nie wspomne ale ty troche jest inne latanie i namiezanie niz w X3R

cza sie tylko przyzwyczaic i nauczyc latac odnowa ­čśë

Odno┼Ťnik do komentarza

• 2 tygodnie p├│┼║niej...

do nowego sposobu sterowania do┼Ť─ç szybko mo┼╝na si─Ö przyzwyczai─ç

a co do Elektro Magnetyk├│w to to dzi─Öki niskiemu zapotrzebowaniu na energi─Ö mo┼╝esz zapomnie─ç o konieczno┼Ť─ç oszcz─Ödzania jej wi─Öc w walce jest to nieocenione po prostu walisz i walisz a oni padaj─ů i padaj─ů szczeg├│lnie jak siedzisz za sterami Vidara i jego gigowymi tarczami. Po prostu rze┼║nia. ­čĄ¬

Odno┼Ťnik do komentarza

Cytat

do nowego sposobu sterowania do┼Ť─ç szybko mo┼╝na si─Ö przyzwyczai─ç

No ja si─Ö nie przyzwyczai┼éem i "jad─Ö" na klasycznym sterowaniu ­čśë

Cytat

szczeg├│lnie jak siedzisz za sterami Vidara i jego gigowymi tarczami. Po prostu rze┼║nia

Vidar to ┼Ťwietny statek. Lubi─Ö polowa─ç nim na Qmoszki ­čśë

Odno┼Ťnik do komentarza

• 3 tygodnie p├│┼║niej...

Zgadzam si─Ö, ┼╝e statek jest ┼Ťwietny, ale elektromagnetyki maj─ů strasznie powolne pociski. Przyda┼éa by si─Ö jeszcze jaka┼Ť bro┼ä do niszczenia lekkich my┼Ťliwc├│w z pr─Ödko┼Ťci─ů pocisk├│w ok 700 m/s. Tak to ja si─Ö d┼éu┼╝ej m─Öcz─Ö z m5 ni┼╝ z m6 ­čśë

Trafienie m5 tymi pociskami graniczy prawie z cudem, szczeg├│lnie je┼Ťli ta m5 nie atakuje mojego statku, tylko inny pod moj─ů ochron─ů.

Odno┼Ťnik do komentarza

Nie testowa┼éem tego w TC, ale w XTM-e obecnie latam Vidarem i statki M4, M5 wyka┼äczam rakietami Burza. Kiedy wlatuj─Ö do sektora gdzie buszuje np. P ┼Ücigacz z obstaw─ů to pierwsza rzecz jaka robi─Ö to bior─Ö statki M i N na cel i puszczam w ich kierunku po jednej Burzy, kiedy dolatuj─Ö do P ┼Ücigacza mam ju┼╝ tylko do za┼éatwienia jego i L oraz LX.

Odno┼Ťnik do komentarza

Burz─ů? Przecie┼╝ ta rakieta jest strasznie wolna, ok 150 m/s. Musz─Ö spr├│bowa─ç z Ziemskimi rakietami, bo w TC tymi statkami masz do wyboru 2 rodzaje rakiet. Ma┼éy wyb├│r broni i rakiet to najwi─Öksza wada tych statk├│w.

Mam jeszcze pytanie odno┼Ťnie satelit. Czy rozmieszczanie satelit w sektorach zwi─Öksza skuteczno┼Ť─ç UT? Ja dzi─Öki temu widz─Ö ceny produkt├│w w stacjacy w systemach gdzie nie mam statk├│w, ale czy to pomaga r├│wnie┼╝ kupcom, czy maj─ů "czita" i widz─ů zawsze?

Odno┼Ťnik do komentarza

Rakiet w TC nie sprawdza┼éem, jak pisa┼éem zacz─ů┼éem ich u┼╝ywa─ç dopiero teraz jak wr├│ci┼éem do XTM-a.

Co do satelit├│w, ja zawsze w ka┼╝dym nowo odkrytym systemie zostawiam satelit─Ö, lubi─Ö widzie─ç co si─Ö w nich dzieje, natomiast dla handlowc├│w nie ma to znaczenia, przynajmniej w X3. Jak jest w TC to nie wiem, ale zauwa┼╝y┼éem tak─ů zmian─Ö w stosunku do X3: w X3 wystarczy┼éo ┼╝e mia┼ée┼Ť w swoim statku Lokalizatory cen i mog┼ée┼Ť zdalnie lokalizowa─ç ceny w odleg┼éych sektorach statkami, kt├│re nie posiada┼éy lokalizator├│w w ┼éadowni. W TC je┼Ťli chcesz tego dokona─ç musisz wyposa┼╝y─ç inny statek r├│wnie┼╝ w Lokalizatory inaczej nie b─Ödzie mia┼é opcji sprawdzania cen w swoim menu.

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...