Skocz do zawartości

Mało Xenków


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam takie małe pytanko. W X3 z XTM grałem już dziesiątki razy jednak ostatnio po raz pierwszy odpaliłem XTM 0.7.5 z fabułą. Do tego oczywiście standardowy zestaw skryptów, czyli: SCS, BSE, Xenon Migration, Jumpdrive Kit, Xenon Border Conflicts i Race Invasion Fleets. Xenon Migration mam na Xtreme tymczasem ilość Xenków w sektorach różnych ras woła o pomstę do nieba. Szwęda się parę L-ek, LX-ów ale w większości M i N. czasem pojawia się P a jak już gdzieś dojrzę J to jest święto. natomiast Q to w obecnej grze nie widziałem w ogóle. Zastanawiam się co jest grane? Na starym XTM po odpaleniu Xenon Migration w sektorach sąsiadujących z Xenkami w ciągu kilkunastu minut pojawiał się zestaw J lub K do tego kilka P, LX i niezliczone ilości M oraz N, a co jakiś czas pojawiał się Q (w Getsu Fune to nawet 4 Qmoszki na raz). Nawet Xenon Border Conflicts zamula i od początku gry (dobre kilkanaście godzin) Zenki zajęli tylko Scale Plate Green. tak mi się wydaje że może fabuła zakłóca w pewnym stopniu działanie skryptów, żeby można było wykonać niektóre misje np w Xenońskim 101. Wie ktoś co się dzieje 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem nie gryzie sie cos tutaj: Xenon Border Conflicts i Race Invasion Fleets. Xenon Migration ?

W 7.3 moglo to dzialac, ale w 7.5 moga byc problemy. Moze sproboj odpalac gre z wylaczonym, ktoryms z tej trojki (kilka kombinacji do sprawdzenia)

Niedawno mialem hece ze skryptem RRF i Race Military i musialem z tego zrezygnowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o RRF to zawsze miałem z nim problemy. Niezależnie na jakim sprzęcie bym gry nie odpalił przy zainstalowanym RRF miałem ok 15 fps 🤪

Cytat

Przypadkiem nie gryzie sie cos tutaj: Xenon Border Conflicts i Race Invasion Fleets. Xenon Migration ?

Też o tym pomyślałem i wywaliłem już XBC a konwoje Xenków cały czas się nie pojawiają 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...