Skocz do zawartości

Splicki TL Słoń (misja6 Terran)


marek1970
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Słoń to nie fabryka, w miejscu nie stoi. Zobacz do FAQ misji TC, masz podane gdzie go szukać (mniej więcej) 🤪

Yacek-przeczytałem opis misji TC w FAQ lecz do dziś nie znalazłem tego TLa 😉 (a niestety przeleciałem na seta x1000 wszystko dookoła) w tym sekorze go niema u mnie -moze Q go zestrzelił ;pytam sie bo moze ktos wrzuci zdjęcie gdzie stał bo niewiem czy mam czekać aż sie pojawi!? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem TL nie stoi w miejscu tylko lata. Ja go znalazłem w tak jak pisze w FAQ w południowo-wschodniej części mapy. Czy zdobyłeś TS-a wymaganego wcześniej? I latasz teraz w tym TS-ie? To też jest ważne dla tej misji. I czy na pewno jesteś w dobrym sektorze? A może jesteś za wysoko, lub za nisko w stosunku do ekliptyki i dlatego go nie widzisz? Dużo może być takich "może". Może spróbuj na starszym savie sprzed zdobycia TS-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak pisałem TL nie stoi w miejscu tylko lata. Ja go znalazłem w tak jak pisze w FAQ w południowo-wschodniej części mapy. Czy zdobyłeś TS-a wymaganego wcześniej? I latasz teraz w tym TS-ie? To też jest ważne dla tej misji. I czy na pewno jesteś w dobrym sektorze? A może jesteś za wysoko, lub za nisko w stosunku do ekliptyki i dlatego go nie widzisz? Dużo może być takich "może". Może spróbuj na starszym savie sprzed zdobycia TS-a?

Yacek-jak piszesz tak jest -wiec latam w zdobytym i wyposazonym Split Cajman (i tak sobie latam i latam a Słonia w tym sektorze nie widać)co doekliptyki dlatego pytam o namiary na TLa latam na wysokosci stacji w tym sektorze do 100 km wokół sektor to F.Zyarth.Nawet odesłałem wszystkie swoje statki do innych sektorów poprostu albo jakis szczegół przeoczyłem alb niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tą misję 2 razy. Pod 1.3 i 1.4. Za każdym razem Słoń był w innym miejscu. Raz w północno-zachodniej części sektora ale w zasięgu skanera a za drugim razem w południowo-wschodniej i tego musiałem trochę poszukać, bo dość daleko odleciał od centrum. Podawanie konkretnych namiarów raczej nie ma sensu, bo u Ciebie może być w zupełnie innym miejscu. Musisz go więc albo znaleźć sam albo wczytać wcześniejszego sejwa. Niestety gra nie zawsze działa tak jak należy a ta misja należy do najbardziej zabugowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja robiłem tą misję 2 razy. Pod 1.3 i 1.4. Za każdym razem Słoń był w innym miejscu. Raz w północno-zachodniej części sektora ale w zasięgu skanera a za drugim razem w południowo-wschodniej i tego musiałem trochę poszukać, bo dość daleko odleciał od centrum. Podawanie konkretnych namiarów raczej nie ma sensu, bo u Ciebie może być w zupełnie innym miejscu. Musisz go więc albo znaleźć sam albo wczytać wcześniejszego sejwa. Niestety gra nie zawsze działa tak jak należy a ta misja należy do najbardziej zabugowanych.

Dzieki WoyTass za odp.Mam jeszcze takie pytanko czy TL był juz w tym sektoze przed zdobyciem Cajmana czy dopiero sie pokazał po zdobyciu i wejsciu na pokład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam jeszcze takie pytanko czy TL był juz w tym sektoze przed zdobyciem Cajmana czy dopiero sie pokazał po zdobyciu i wejsciu na pokład?

Na to pytanie nie jestem Ci w stanie precyzyjnie odpowiedzieć. Ten południowo-wschodni był na tyle daleko że nawet gdyby był wcześniej to nie byłbym go w stanie odkryć (trzeba by było cały sektor obstawić satelitami). Natomiast ten północno-zachodni pojawił się w zasięgu gdy naprawiałem TS-a. I też nie dam głowy, czy był tam wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że widziałem Słonia przed przejęciem Kajmana, bo potem wiedziałem gdzie mam lecieć Kajmanem, tylko że Słoń przez ten czas odleciał spory kawałek od centrum sektora.

A co do bugów, ja tę fabułę robiłem jeszcze na 1,2 i wcale nie miałem problemów opisywanych na forum Ego. Więc albo już zostały poprawione, albo ja miałem szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mnie się wydaje że widziałem Słonia przed przejęciem Kajmana, bo potem wiedziałem gdzie mam lecieć Kajmanem, tylko że Słoń przez ten czas odleciał spory kawałek od centrum sektora.

A co do bugów, ja tę fabułę robiłem jeszcze na 1,2 i wcale nie miałem problemów opisywanych na forum Ego. Więc albo już zostały poprawione, albo ja miałem szczęście.

To chyba miałeś Yacek szczęście bo ja juz latam któryś dzionek i nic (nawet probowałem przez zestrzelenie Cajmana i przejecie ponownie ale nadal nic Tla niema w tym sektorze).Takze niemogę rozpocząć fabuły Boronów bo po osiagnieciu Rycerz Króla (teraz 64%) nie mogę odnaleść Zaawansowanego Delfina (skaczę po wszystkich sektorach Boronów i nic!)Chyba czas zacząć od nowa :blink:Boronek się właśnie odnalazł 🤪

No i wszycho jest OK.Sprawe rozwiązałem sam -a więc dla szystkich zainteresowanych-statku niemozna PRZEJĄĆ ze swego statku tylko trzeba wysiąść ze swego podlecieć w skafandrze przejąć Cajmana oraz wsiąść do niego wtedy SŁOŃ sam sie pojawi i wszystko jest OK.!!! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...