Skocz do zawartości

Sprzedaż towarów


ed971
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam drobny problem. Udało mi się zagarnąć trochę amunicji do działa Gaussowskiego. Czy ktoś wie gdzie można to sprzedać? Próbowałem już w paru dokach zaopatrzeniowych ale nie pojawiała mi się tam taka możliwość. W ostateczności sprzedam to z jakimś zdobycznym statkiem. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amunicja jest do kupienia tylko w Fabrykach Ciężkiego uzbrojenia, nie ma jej w Dokach Zaopatrzeniowych, dla tego nie można jej tam sprzedać. Choć tego ostatniego to nie jestem pewny, jak zadokujesz statkiem z Amunicją w ładowni to powinna wtedy pojawić się opcja jej sprzedaży. Choć nie na 100%, ale spróbować warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie praktycznie zawsze elementy związane z bronią dawało się sprzedać w doku zaopatrzeniowym (niezależnie od tego czy były one przez ten dok akurat oferowane). Tak jak już pisałem nie udała mi się ta sztuka w dokach. Jest tylko jedno miejsce gdzie można jednocześnie kupić i sprzedać (niestety magazyn cały czas pełny i nie przyjmują towaru) tę amunicję. Jest to Strong Arms HQ. Myślałem, że może już ktoś wcześniej miał podobny problem. Cóż pozostaje mi tylko zdobyć/kupić tanio jakiegoś frachtowca i upłynnić towar razem z nim. Niestety pewnych okoliczności twórcy X3TC nie przewidzieli. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam 🤪

wy macie problem z sprzedaza ??? a ja z kupnem , w x3R bylo takie cosik jak system podczymywania zycia, i moglam wtedy lapac pilotow ( pirackich statkow ) i sprzedawac ich jako niewolnikow a teraz to ja nie wiem jak to sie nazywa ?😉 moze ktos podpowie czy jest cos takiego i jak to sie nazywa oraz gdzie kupic .

Joanna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Właśnie mam zamiar go zainstalować. Zobaczę jak z nim będzie.

Popiram zainstalowanie tego scryptu 🤪 jest super . choc w fazie poczatkowej jak dopiero zaczynasz i masz malenstwo nie statek to to strasznie upierdliwe jest , bo nieraz masz misje w sektoze a tu te gady sobie rajdy uzadzaja i wlatuje ci destrojet + 4 m6 + 4 M3 + 4 m4 + cala masa drobiazgu w skladzie M5 czasami to wszystko razy 3 ja tak mialam w jednym sektorze i nie wiedzialam zo robic ?? czy misje czy zbierac pozostalosci po stacjach ,w ten sposub znalazlam SCS i ciesze sie nim do dzis 😉

z powarzaniem Joanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...