Skocz do zawartości

Patch 1.4


WoyTass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale chyba tym razem Egosoft pospieszył się z wydaniem patcha, chcąc zapewne zdążyć z publikacją na święta.

Jeśli ktoś nie pobrał jeszcze tego patcha to radziłbym się wstrzymać i zostać przy wersji 1.3 do czasu kolejnej poprawki.

1. Podobno poprawiono optymalizację grafiki, a jest wręcz odwrotnie, gra znów haczy, szczególnie przy większych bitwach, jak przed patchem 1.2.1

2. Poprawki w misjach, owszem są, ale równocześnie wypłaty za misje zmniejszono i to znacznie. Dla mnie to nie problem, mam już wystarczającą ilość gotówki na koncie, ale jeśli ktoś jest zdesperowany i chce mu się grzebać w plikach tu znajdzie opis jak przywrócić wypłaty z patcha 1.3 : http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=229583

3. Zaimplementowano Gazz's Turret Fixing Mod. Moda wcześniej nie instalowałem, więc po instalacji patch-a 1.4 było to moje pierwsze z nim zetknięcie i na początku było pozytywne. Latam Hyperionem, ten mod zmienia pozycję punktu kamery z której obserwujemy wszechświat latając statkiem (okrakiem na statku). W przypadku Hyperiona punkt został przesunięty w stronę tyłu statku, przez co widzimy trochę więcej przodu statku i pod innym kątem. I zmiana ta wypadła pozytywnie, mnie się ten nowy widok bardziej podoba. Podobnie jest z kilkoma innymi statkami. Mod zmienia w sumie 75 statków.

Jednak kiedy z Hyperiona przesiadłem się do Springbloosom-a, szczęka mi opadła. Tym razem zmiana poszła za daleko w złym kierunku, po prostu nie widać ani kawałka statku, którym latamy. Widok taki jakbyśmy znajdowali się bezpośrednio w przestrzeni. Niestety, podobnie jest z kilkoma innymi statkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, wlasnie mialem sie zabierac do ciagniecia patch'a, a teraz na pewno sie wstrzymam.

Co do Turret Fix Mod to uzywalem, ale odinstalowalem, z powodow o ktorych Yacek wspomnial. Potwierdzam tez, ze czesc statkow wyglada lepiej z nowym punktem obserwacyjnym, jednak zdarzaja sie okropne wpadki. Szkoda, ze go dodali do patch'a, gdyz teraz juz nie mam wyjscia. Poczekam jednak do kolejnej latki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...