Skocz do zawartości

Skanowanie pirackiej bazy w fabule?


ryss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jeszcze co do skanowania, to musisz podlecieć blisko stacji, nie pamiętam na jaka odległość. Skanowanie włączy się automatycznie jak osiągniesz tę odpowiednią odległość. Postęp skanowania w procentach będziesz miał na dole ekranu. Najlepiej zatrzymaj się wtedy, bo jeśli odlecisz na odległość większą niż przewidziana przez skrypt skanowanie zostanie przerwane. Jeśli znów się zbliżysz do stacji, skanowanie będzie zaczynało się od początku.

2. Co do dorobku, to przede wszystkim misje obrony stacji, niezła kasa jest za nie, do tego kasa za zdobyte statki i skończona fabuła Terran. Znikomy procent za dochody z fabryk i z handlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Witam,

Doszedłem w fabule do miejsca skanowania pirackiej bazy.

Ale robię to innym statkiem niż ofiarowany Riper.

Przerzuciłem urządzenia do skanowania na Perseusza, ale nie wiem jak ukonczyć tą misję?

Proszę o pomoc. Dziękuję.

A co zrobić jak ofiarowany Riper poszedł na "żyletki" 🤪 ??Może kupić nowego i wypsażyć??Bo Hyperion nie skanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja skanowałem Hyperionem, ale Rapiera miałem zadokowanego w Hypciu, więc nie powiem na 100% czy Rapier jest wymagany, czy nie. Jeśli jest to ratuje cię chyba tylko wczytanie save sprzed żyletkowania.

To pechozol bo sprzedaje te słabiutkie stateczki.Tak starych "sejwów"nie trzymam.Moze by ktos podał wyposazene tego Rapiera jak go dali w prezęcie to go kupie i wyposaze moze to pomoze.?

🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprzedałem ten słaby stateczek, ale po wykonaniu misji. Jeśli już to skrypt albo wymaga aby w pobliży Habitatu był Rapier, wtedy zakup Rapiera cię ratuje, albo Rapier ma specjalne wyposażenie do skanowania i nie kupisz go.

PS. Zaglądnąłem do FAQ misji, pisałem tam że Rapier nie jest potrzebny do wykonania misji. Wzorowałem się tam tym co pisali na forum Egosoftu, więc chyba jest to prawda. Może jest inna przyczyna że skan Habitatu się nie uruchamia? Ja mam w tym sektorze dwa Habitaty, może skanujesz nie ten Habitat co potrzeba? Czy Nova na pewno zadokowała do tego Habitatu? Może miałeś info że zbliżyłeś się lub oddaliłeś za bardzo od Novy? Wtedy misja zostaje przerwana. Może nie podlatujesz wystarczająco blisko do Habitatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja też sprzedałem ten słaby stateczek, ale po wykonaniu misji. Jeśli już to skrypt albo wymaga aby w pobliży Habitatu był Rapier, wtedy zakup Rapiera cię ratuje, albo Rapier ma specjalne wyposażenie do skanowania i nie kupisz go.

Ale gdy latałem za Nova to Hyperion mi ja skanował więc tym sie sugerowałem i sprzedałem Rapiera.Jaki skrypt masz na myśli??

HE-HE podleciałem na 300 metrów i Hyperion zaczął SKANOWAĆ 🤪 -Problem rozwiązany narazie.(Dlaczego tak blisko musi być}

Yacek-mam pytanko jak sie dorobić HQ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko. Blisko? Pewnie rosyjski skaner, więc mały zasięg 🤪

Chodziło mi o skrypt odpowiedzialny za tę misję.

HQ dostaniesz jak skończysz fabułę HUB, po jej wykonaniu dostaniesz zaproszenie do misji PHQ w której nagrodą będzie HQ.

Można iść na skróty i zainstalować skrypt Marauder Shipyard (opis na forum), wtedy po wyrobieniu odpowiedniej reputacji u Don Maraniego kupisz w jego stoczni HQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to spoko. Blisko? Pewnie rosyjski skaner, więc mały zasięg 🤪

Chodziło mi o skrypt odpowiedzialny za tę misję.

HQ dostaniesz jak skończysz fabułę HUB, po jej wykonaniu dostaniesz zaproszenie do misji PHQ w której nagrodą będzie HQ.

Można iść na skróty i zainstalować skrypt Marauder Shipyard (opis na forum), wtedy po wyrobieniu odpowiedniej reputacji u Don Maraniego kupisz w jego stoczni HQ.

Dzięki HQ-by się przydała do naprawy stateczków(np.6 Hyperionów leciutko nadwrężonych 😉)Co to za fabuła-HUB-?i jak sie do niej dobrać??

(narazie robię terran i Argon-misje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

WITAM 🤪

ja mam jakiegos djabelnego buga albo gra jest do kitu 😉

robie ta misje juz 3 raz , raz sperzedalam rapiera i nie bylo kasy by kupic nowego 😛 2 raz to cos mi sie pokickalo w grze i zaczelam odnowa ,a teraz 3 raz latam na ta nowa jak porabana ( dochodze do wniosku ze chyba jestem )

a on tylko skok i tyle go widac za chiny niechce wlecie w jakas kolwiek brame ,

tylko skacze i tyle . jak wiecie co mi poradzic to napiszcie byle predko bo kosmos namnie czeka , teskni i placze ze go nie zdobywam 😁

z pozdrowieniami Joanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

WITAM 🤪

ja mam jakiegos djabelnego buga albo gra jest do kitu 😉

robie ta misje juz 3 raz , raz sperzedalam rapiera i nie bylo kasy by kupic nowego 😛 2 raz to cos mi sie pokickalo w grze i zaczelam odnowa ,a teraz 3 raz latam na ta nowa jak porabana ( dochodze do wniosku ze chyba jestem )

a on tylko skok i tyle go widac za chiny niechce wlecie w jakas kolwiek brame ,

tylko skacze i tyle . jak wiecie co mi poradzic to napiszcie byle predko bo kosmos namnie czeka , teskni i placze ze go nie zdobywam 😁

z pozdrowieniami Joanna.

Siemka Balbinka lec za nim w duzej odleglosci tak aby go nie skanowac bo da dyla jak cie nie wykryje to poleci przez brame do pirackiej bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz utrzymywać odpowiednią odległość od niego, nie mniej niż 9km (bo cię wykryje i nici z misji) i nie więcej niż 15km (bo będziesz za daleko i też nici z misji). Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku dostajesz stosowny komunikat że jesteś za blisko, lub za daleko od śledzonego obiektu. Jeśli dostaniesz taki komunikat to możesz już uważać że masz misję nie zaliczoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam 🤪 serdeczne dzieki 😉

juz zrobilam te misje ten jacson to powinien sie isc powiesic muwil gamon przechwyc i skanuj ale nie atakuj ,:0 ale to problem z angielskim ja to tak rozumialam ze trza mu siedziec na ogonie czyli mnij nic 1 km 😛

zrobilam juz ta misje i lece sobie dalej 😁

papatki i pozdrowienia z zasniezonej szwecji 😁

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...