Skocz do zawartości

Skrypt Ship killed notifications


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt Ship killed notifications dodaje kilka dodatkowych dźwiękowych i wizualnych opcji powiadamiania, gdy statki należące do gracza są niszczone.

Skrypt dostępny jest tylko w formacie .spk więc instalacja odbywa się poprzez Plugin Instalatora.

Skrypt wymaga zainstalowanego wcześniej skryptu Community Configuration Menu

Po wybraniu skryptu Ship killed notifications w CCM (Community Configuration Menu) można skonfigurować kilka opcji:

1. Odgrywanie ostrzegawczego sygnału dźwiękowego.

2. Informacja o sektorze i statku, który jest atakowany/niszczony.

3. Pokazywanie napisów na dole HUD-a, z wyszczególnieniem statku, sektora i statku, który zaatakował/zniszczył.

4. Włączyć / wyłączyć powiadomienia dla satelitów.

Spolszczenia skryptu szukaj tutaj: X3TC - spolszczenia do skryptów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie wiem dlaczego, ale gdy moje stosunki z Piratami nie układały się za dobrze, a nasze relacje była bardziej zażarte niż wrogie 😀, to często atakujące moje TS przez piratów nie zgłaszały mi tego, że w ogóle zostały zaatakowane. Co gorsza nawet to, że zostały zniszczone. Po paru godzinach grania wciskając klawisz R doznawałem szoku termicznego... Wiele moich TS po prostu zniknęło z listy. Przeglądając dziennik napotkałem informację, że statki zostały zniszczone przez piratów. Nie będę opisywał tego, jak bardzo byłem wściekły utratą kilkunastu statków klasy TS. Mam nadzieję, że ten skrypt naprawi to i na bieżąco będę otrzymywał informacje o tym, że moja jednostka została zaatakowana lub zniszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...