Skocz do zawartości

Skrypt Reduced Enemy Missiles


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uważasz że w X3:TC przesadzono z ilością i siłą rakiet wystrzeliwanych przez wrogie jednostki to skrypt Reduced Enemy Missiles będzie jak znalazł dla Ciebie. Redukuje on ilość i siłę obcych rakiet do poziomu znanego z X3.

Ja już od dawna uważam że rakiety w rękach gracza w X3 to wielka pomyłka. Ale to co zrobiono w X3:TC to już gruba przesada. Skrypt zainstalowałem po tym jak dwie pirackie Elity wykończyły rakietami mnie w Panterze (M7). Tymczasem ja uzbrojony w takie same rakiety mogłem nie tylko im, ale statkom z tej samej klasy M7 (Q) pomachać z daleka rakietami, modląc by choć jedna trafiła i zdjęła z 5% osłon. Z bliska nie ma co używać rakiet, zawsze kończy się to trafieniem wrogim ogniem w dopiero co wystrzeloną przez nas rakietę i Game Over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja cały czas mam go. Miałem usunąć przed rozpoczęciem nowej gry, ale zapomniałem. Czy jest obecnie teraz sens go instalować? Nie powiem Ci, ale chyba nie, zdaje się że kolejne poprawki zmniejszyły ilość wrogich rakiet i nie ma już spamu. Raczej na pewno nie ma. Jak grałem w czystą grę na profilu Bankrut Zabójca (dla konkursu uplink) to nie odczuwałem różnicy. Tylko że grałem w sumie bardzo krótko, więc nie jest to w 100% wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w końcu znalazłem troszkę czasu i zacząłem grac w TC

Chciałem zainstalować reduced enemy missiles

podmieniłem pliki

Zmieniłem nazwę pilota na Thereshallbewings gra się na chwilę przycięła tak jak powinno być ale kiedy wciskam F12 taki klawisz ustawiłem do uruchamiania edytora scryptów nic się nie dzieje coś robię złe ?

Co się powinno pojawić?

Czy ten scrypt działa po podmianie plików czy trzeba go uruchomić ?

Przeszukałem faq i inne tematy nic nie znalazłem 🤪

Gram na patchu 2.5

Będę wdzięczny za pomoc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisz zawsze temacie odnoszącym się do danego skryptu. Jeśli istnieje. A tym przypadku istniał. Nie zakładaj nie potrzebnie nowych tematów, o tych samych skryptach.

2. Nie potrzebnie uruchamiałeś "magiczne imię", ten skrypt uruchamia się automatycznie po instalacji. Nie ma żadnych klawiszy skrótów dla niego, lub konfiguracji. Po prostu powoduje on że ilość rakiet wystrzeliwanych przez wrogie statki zmniejsza się. Ale jeśli grasz z patchem 2.5 to nie ma sensu go instalować. Ilość wrogich rakiet został już zmniejszona w kolejnych patchach w porównaniu do tego co było w wersji gry z pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie, co skopałeś. Będąc statkiem w przestrzeni naciśnij Y, aby otworzyć konsole rozkazów statku. Poszukaj pozycji "Edytor Skryptów", będzie tak mniej więcej w połowie okna. Potwierdź wybór enterem. Powinna ci się otworzyć konsola ES. Czasem skróty klawiaturowe możemy zmienic przez przypadek. Do tego wydaje mi się że F12 jako skrót działa dopiero jak otworzymy konsole rozkazów naszego statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...