Jump to content

Galactic Civilizations 2: Dread Lords


Moskit
 Share

Recommended Posts

Galactic Civilizations 2: Dread Lords

Z ręką na sercu mogę każdemu fanowi kosmicznych rozgrywek i przygrywek, polecić tą grę. Akcja gry tak samo dzieje się w kosmosie jak X3, z tym wyjątkiem że styl gry wygląda podobnie jak w kultowej Cywilizacji. Gra zostało świetnie zaprojektowana i zbalansowana, aż się chce zagrać tą jeszcze "jedną turę" i nagle spostrzega że jest już 2 w nocy 😛

Kiedyś nawet krótki gameplay z gry stworzyłem:

http://youtube.com/watch?v=9W8xJHY_mfo

Link to comment
Share on other sites

Musze się przyznać, że grałem tylko w jedynkę (i to dzięki CD-Action) i była ciekawa, choć bo jednej trzytygodniowej partii dałem sobie spokój.

A dwójka kojarzy mi się tylko z aferą wokół star-force.

Osobiście wolę stare dobre Imperium Galactica 2. Może przez real-time?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Chyba nikt oprócz mnie nie gra w tą grę na tym forum? 😀 Szkoda, bo mógłbym zwerbować jakiegoś ochotnika, aby pomógł mi w walce o wydanie dwóch dodatków do GC2 w naszym kraju, bo można jest dostać tylko drogą elektroniczną ze strony galciv2.com, albo drogą mnie legalną... 😀

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Grałem w nią, a kupiłem ją chyba rok temu - była w magazynie komputerowym chyba za 20 zł. Mam po angielsku wersję "Ultimate", czyli z dodatkami 'Dark Avatar" i "Twilight of the Arnor". Ciekawe rzeczy dochodzą w dodatkach - łącznie z 12 ras + możliwość robienia nowych, edytor map, scenariuszy, kampanii, technologi, budynków, elementów... Gierka bardzo dobra, grafika nawet spoko, całkiem ładnie wyglądają bitwy flot - pojawia się wtedy podgląd bitwy w 3D, a gdy na przykład atakują się dwie floty po 20 statków każda to efekt jes naprawdę fajny. Bardzo ciekawe zakończenie, 3 kampanie. Bardzo mi się podoba, zważywszy na fakt, iż można grać z wyłączonymi dodatkami.

Link to comment
Share on other sites

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Galactic+Civilizations+2&category=45713'

Masz tam aukcje Ultimate edition za 39,90, czyli z obydwoma dodatkami. W grę osobiście zagrywałem się długimi godzinami (nawet nie ma problemu z ruszeniem na moim lapku 😛 ). Szkoda tylko, że walki flot, czy inwazje to poprostu kalkulacje, zero taktyki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...