Skocz do zawartości

Przedstawiciel handlowy


LITWINCZUK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu mam wiatr w oczy...

Próbowałem z moimi poprzednimi jednostkami (poprzedni post) których nie mogłem przyuczyć do górnictwa. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji przedstawiciela handlowego.

Czytałem ten post http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=198628&sid=45e9884b22480095bcd5abcc8a7502f4 lecz niestety szukam, szukam i nigdzie nie ma 🤔

Kupiłem Merkurego - wyposażyłem jak trzeba, nie ma...

Kupiłem jakiegoś TS (Super Freighter cośtam od Paradian) - też bez rezultatu.

Mam wszystko to, co jest potrzebne - nawet lecę do docelowej stacji (założyłem na asteroidzie), ustawiam ją jako domową... i w opcjach handlu nie pojawia mi się nic nowego.

Ładownia pusta, bez śmieci, osłony są, działko też (bez niego też próbowałem, nawet próbowałem i bez osłon), z jumpdrive, i bez, przelewałem pieniądze na statek, w stacji, poza stacją, z bobrami, pływałem po Biebrzy... przepraszam, rozpędziłem się 😀

Proszę o pomoc, gdzie znaleźć opcję przedstawiciela handlowego ? ("Start Commercial representation" - nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji 😀 😀 😀 😀 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grasz w jaką grę> X3:TC, tak? A Przedstawiciel Handlowy do był dodatek do X3 dodany w Bonus Packu. W X3:TC tego nie ma.

Zobacz tu: http://xudb.pl/topic/36-re-faq-x3-xtm-komentarze/page__pid__4492__st__50#entry4492

a szczególnie ten zapis:

Przedstawiciel Handlowy dostępny w Bonus Packu

Czy do TC masz jakieś Bonus Packa? Czy w opisie pytania w FAQ masz [X3]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to tak naturalnie, iż myślałem że jest to tutaj zaimplementowane...

Cytat

Czy do TC masz jakieś Bonus Packa? Czy w opisie pytania w FAQ masz [X3]?

Tam jest tyle rzeczy które są zgodne z X3 że nawet nie idzie się połapać co jest czym (prócz tego gdzie jest wyraźnie wskazane XTM bądź opisane. Bonusa nie przyuważyłem...

Przy okazji: coś takiego już powstaje dla X3TC ! 🤔 😀 😀 😀

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=222408

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, te tylko tej opcji brak w TC. Nie ma np. komendy Wykonaj skok i leć do mnie (na szczęście jest skrypt, który ja dodaje), nie ma Managera Stacji, Obrony rakietowej Moskito i jeszcze kilku fajnych wynalazków. Albo będą dodawać te brakujące rzeczy w kolejnych patchach, Bonus packach, albo pojawią się skrypty, które je dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...