Skocz do zawartości

Jak zacząć? od podstawki czy DLC Kingdom End?


fronto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, chcę wrócić do gry, mam wszystkie DLC. Chwilę pograłem w podstawową wersję. Mam pytanie, czy po zainstalowaniu gry wraz z wszystkimi DLC powinienem zacząć od wersji podstawowej a poszczególne zawartości DLC same się odblokują i skorzystam z ich kontentu? Czy też każde DLC trzeba zaczynać na "czystej" postaci bez statystyk i osiągnięć? jako osobna gra? Drugie Pytanie, odwracając sytuację czy jak stworzę nową postać startując z DLC KE będę mógł grając odblokowywać przygód z pozostałych DLC i wersji podstawowej.
 

cudnego dnia i dzięki za wyjaśnienie jak to działa i jak dobrze zacząć

FRONTO

ps. jest jakiś discord z polską społecznością? 

Edytowane przez fronto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pełną dowolność.

Możesz grać jak chcesz poprzez włączanie i wyłącznie każdego DLC z osobna lub grać ze wszystkimi naraz lub wyłączyć wszystkie i grać w samą podstawkę..

 

Gra sama Cię poprowadzi przez każdą fabułę i questy.

 

Jest też tryb  w którym sam ustalasz ktora fabuła jak się zakończyła, co posiadasz i jaki stosunek mają do Ciebie frakcje i rasy.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej by tak zrobić.

Wiesz.. fabuły są fabułami ktore wpływają w znacznym stopniu na npc w grze.

Więc tu jest dowolność.... jeśli dopiero poznajesz grę i skutki swoich wyborów bo end game ma kilkanaście zakończeń.

 

Co wykorzystuje większość graczy z danego DLC czyli fabuł na dostosowanie swiata gry pod siebie.

Więc wiecej korzyści zyskasz grając od razu z włączonymi wszystkimi DLC.

Ale ta opcja jest dobra jak wiesz co dana fabuła oznacza... 

 

Pamiętaj.... X4 to symulator.... jak sie ustawisz taki będziesz miał wszechświat.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...