Skocz do zawartości

Jak Używać warsztatu ??


Phalantax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio latając sobie po splickich sektorach i przeglądając biuletyny postanowiłem dopomóć towarzystwu naukowemu i wspomogłem badania nad rolą Kosmicznych Much w przestrzeni. W zamian pozwolono mi na kupno warsztatu ( poszło na to z 30 milionów więc bym się wkurzył gdyby było inaczej).

A dochodząc do sedna tematu zainstalowałem warsztat w Galeonie statki do naprawy w środku tylko... co dalej ? patrzyłem w Konsoli zadokowanego statku, ani samego lotniskowca nic nie ma... Jak mam naprawić statki ?? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto: w konsoli rozkazów masz dwie pozycje opisane "Brak" wchodzisz w jedną z nich i wybierasz opcję "Napraw zadokowane myśliwce". Statki zadokowane zaczną się naprawiać, a kasa z konta lecieć. Jeśli masz XTM-a 074 to uważaj bo na początku kasa leci mocno w dół przy naprawie. Jeśli oddokujesz wszystkimi statkami z Galeonu to polecenie to zrobi się nieaktywne i po zadokowaniu kolejnymi statkami trzeba je będzie wydać ponownie. Natomiast jak w Galeonie zawsze będzie choć jeden statek (naprawiony) to polecenie będzie zawsze aktywne i każdy dokujący uszkodzony statek będzie naprawiany od razu.

W Galeonie, ani w żadnym innym Lotniskowcu Warsztatu nie trzeba instalować. Instaluje się go tylko w stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dwie komendy Brak.

Masz po kolei:

Nawigacyjne

Handlowe

Pirackie

Specjalne

Brak

A poniżej w osobnej sekcji dwa polecenia opisane "Brak" tam masz wejść, w jedno z nich. Tam ustawia się "Obronę Antyrakietową Moskito", o ile wiesz co to takiego?

I chyba musisz mieć zakupione Polecenia Specjalne MkI, piszę chyba bo dla mnie to standard, każdy statek w nie wyposażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...