Skocz do zawarto┼Ťci

pytania o Terran Conflikt

Balbinka
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam w ten deszczowy poranek ­čĄö

mam kilka pytan do pilotow z Terran Conflikt ­čśÇ

czy dzialaja scrypty na TC ??

czy da rade wyciagnac statek z TC i zainstalowac go na X3 XTM ????

no i pytanie zasadnicze ??? jak wam sie podoba TC??

ja zdecydowalam sie poczekac na polska premiere TC ­čśÇ z powodu braku w moim wyksztalceniu ­čśÇ Brak znajomosci Angielskiego.

ale widzialam na zdjeciach taki statek jak laweta do mysliwcow .

PLISsss wykombinyjcie mi taki statek do XTM ???

Z uszanowaniem Joanna .

PS.

Angielskiego to ja nie znam ale znam ruski lacine i greke wiec za nieuka mnie nie miejcie ­čśÇ.

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Hejka,

Statki na TC na pewno nie b─Öd─ů dzia┼éa─ç, zw┼éaszcza ten z my┼Ťliwcami na pok┼éadzie. Nie pozwol─ů na to:

- ilo┼Ť─ç szczeg├│┼é├│w - zrobiona pod przerobiony silnik TC

- dodatkowe mo┼╝liwo┼Ťci statk├│w - miejsca dokowania jak widzisz, tego nie da rady zrobi─ç w Reunion

Skrypty wymagaj─ů ma┼éej przer├│bki pod TC i jest ok - ale to ju┼╝ autor musi zmieni─ç.

Odno┼Ťnik do komentarza

Balbinko, ile my┼Ťliwc├│w mo┼╝e pomie┼Ťci─ç ten statek?

Dionizos mo┼╝e zmie┼Ťci─ç 4 a je┼Ťli chcesz wi─Öcej to m├│g┼ébym taki zrobi─ç na zam├│wienie - podaj tylko wymarzone parametry: szybko┼Ť─ç, zwrotno┼Ť─ç itp. ­čĄö

Zrobi─ç dam rad─Ö, tylko nie wiem jak przetestowa─ç bo nadal nie mog─Ö zainstalowa─ç ┼╝adnych statk├│w w XTM 0.7.5 ­čśÇ

Odno┼Ťnik do komentarza

HMMMMMMMMMMM ciekawa propozycja ??

Cytat

je┼Ťli chcesz wi─Öcej to m├│g┼ébym

taki zrobi─ç na zam├│wienie

ciekawe ?? ile by zajelo zrobienie takiego statku ???

coz ... pomyslmmy ..super statek .....HHHHMMMMMMM.....oooo juz wiem

musi byc piekny bo to dla kobiety ­čĄö no i musi byc wielki potezny grozny na sam widok , musi miec wielkie kly i pazury .... o w morde bajka mi sie pochszanila ­čśÇ .

O wiem ??? ladownosc ??? tak z 50 statkow mysliwcow iTS,TP zeby mogly dokowac , ja nie wiem ale wielka pojemnosc ladowni kontenery rozmiar ST, szybkosc srednia tak ze 100m/s

jak uwazasz .Uzbrojenie ?????no to ma byc statek flagowy no to spore przynajmniej 6-8 wiezyczek po 5-8 slotow ???? no i realne uzbrojenie jakies dostepne w galaktyce .

najlepiej ?? to moge poradzic tak znajdz jakiegos startreka i statek z niego typu galaxy albo... ooo voyagera pokombinuj z ustawieniami przystosuj do XTM 0.7.4 albo jeszcze lepiej do XTM 0.7.5 ale mam problem ze zdobyciem tego ( nie moge sciagnac ) bo zadne statki mi nie chca sie instalowac i masz zglowy .

czekam na szybko odpowiedz.

jesli masz ochote zrobic wlasny model statku ??? bedzie owiele bardziej mile widziany niz juz zjedzone korozja stare statki co udaja nowe bo laty im pomalowali nowa farba ­čśÇ .

dzoeki za uwage i z poszanowaniem Joanna ­čśÇ

Odno┼Ťnik do komentarza

Dokladnie i tu juz sa limitacje silnika.

Ale jest na to rada ...

Polecam sciagnac sobie ten statek. Mamy nawet warianty czy z plaskim hangarem czy kontenerem ...

(http://www.blackpanthergroup.de/x3/XSP-Schiffe Opis: W wyszukiwarce wpisac demeter i searchnac.

http://www.blackpanthergroup.de/cgi-bin ... 0000000088

http://www.blackpanthergroup.de/cgi-bin ... 0000000089

Uzywam juz go od dluzszego czasu. Na bazie TS demeter. 6x25MW. Moze pomiescic az 8 malych mysliwcow!

Odno┼Ťnik do komentarza

Spr├│buj tego Asia: http://www.mamuthq.net.pl/pobierz_plik_43_m0---battlestar-galactica.html

Dost─Öpno┼Ť─ç: stocznia Argon├│w

Hangar: 80

Cargo: 250000 XL

Speed: 220 m/s

Shield: 12 x 5GJ

Uzbrojenie: co┼Ť jak Valhalla

Ju┼╝ go nie u┼╝ywam, wi─Öc mog┼éem co┼Ť pokr─Öci─ç, ale to lataj─ůca planeta ­čĄö

Tylko pami─Ötaj - przed instalacj─ů dodatkowych latade┼é zr├│b sobie kopi─Ö zapisanych save├│w.

Odno┼Ťnik do komentarza

A prosz─Ö Ci─Ö bardzo, przepisz─Ö z instrukcji. Chcesz po angielski czy po niemiecku?

No dobra postaram się przetłumaczyć:

Na starcie gry s─ů cztery opcje dost─Öpne:

Spoiler

Nazwa profilu; rasa; płeć; wiek; sektor startowy; statek; klasa statku; stan konta; poziom gry

Obrońca Terrański; Terran; Kobieta; 26 lat;Uranus; Terrańska Sabre; M4; 1000kr; Normalna

Argoński patriota; Argon; Mężczyzna; 28 lat; Omikrin Lyrae; Argon Elite; M4; 1974kr; Normalne

Skromny kupiec; Argon; M─Ö┼╝czyzna; 24 lat; Herrons Nebula; Mercury i Odkrywca; TS i M5; 9693kr; Zdecydowanie wy┼╝szy

Bankrut zab├│jca; Argon; Kobieta; 22 lat; Alladna Hill; Splicka Mamba; M3; 0kr; Zdecydowanie wysoki

Po jakim┼Ť czasie gry, nie wiem po jakim, nie sprawdza┼éem. Mo┼╝e po rozpocz─Öciu fabu┼éy? Zostaj─ů odblokowane pozosta┼ée opcje startowe:

Spoiler

Umęczony Teladianin; Teladianin; Żeński; 17lat; poziom trudny

Dziki Split; M─Ö┼╝czyzna; 43 lat; poziom ┼Ťredni

Anonimowy Argon; ┼╗e┼äski; 19 lat;poziom ┼Ťredni

Nudny Boron; Lar; 29 lat; poziom ┼Ťredni

Pobo┼╝ny Paranidianin; M─Ö┼╝czyzna; 54 lat; poziom: b─Ödziesz zaskoczony

Jak widać nie dużych różnic w stosunku do X3. Nie ma opcji fabuły z X3, terz w każdym profilu startowym dostępna jest fabuła TC.

Odno┼Ťnik do komentarza

Jasne, jak kto┼Ť gra┼é ju┼╝ w X3 to wszystko skapuje. Troch─Ö nowo┼Ťci sprawi malutki problemik, a potem ju┼╝ z g├│rki. Z fabu┼é─ů mo┼╝e si─Ö wstrzymam do wydania PL, cho─ç kusi i w sumie, dzi─Öki systemowi podpowiedzi wiadomo gdzie lecie─ç a co robi─ç to chyba te┼╝ si─Ö mo┼╝na pokapowa─ç.

Odno┼Ťnik do komentarza

Nigdy nie wiedzialem, czym roznia sie (oprocz stanu konta i statku) opcje startowe w zaleznosci od poziomu trudnosci. Wiec takie pytanie: czy poziom trudnosci ma wplyw na cos innego niz poczatkowe saldo konta i startowy statek? Czy wplywa np. na odnoszone obrazenia w porownaniu do takiego samego statku i o takim samym wyposazeniu, ale z innego poziomu trudnosci?

Odno┼Ťnik do komentarza

• 2 tygodnie p├│┼║niej...
  • 3 tygodnie p├│┼║niej...
  • 3 miesi─ůce temu...

Widzieli┼Ťcie mo┼╝e skrypt wspomagaj─ůcy kontrol─Ö nad wie┼╝yczkami? Chodzi mi o zautomatyzowanie komend wie┼╝yczek, tak by mo┼╝na je by┼éo zmienia─ç w czasie walki. Na razie nie ma w czasie walki mo┼╝liwo┼Ťci zmiany ustawie┼ä wie┼╝yczek, a by┼éo by to pomocne, bo teraz np wie┼╝yczki niszcz─ů mi statki z kt├│rego wyskoczy┼é pilot.

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...