Skocz do zawartości

W co inwestowac najpierw-Pytanie do starych znawcow tematu


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za te 6000 to narazie mozesz sobie ogniwa energetyczne kupic 🙁 Tak na serio to rob zlecenia z bbsu, zbieraj sprzet co wypadl z innych statkow. W tym celu polecam sektor Company Pride gdzie wieze laserowe przytna kilka statkow i odrazu jest co zbierac. Pozniej kup sobie albo zdobadz TS i zacznij sam handlowac. Gdy bedziesz mial troche wiecej kaski to zainwestuj w kopalnie krzemu w Ore Belt lub Destylarnie Wodki w Akeela's Beacon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wyobraź sobie, że np. w wymienianym przez Sorkvilda sektorze podejmiesz na pokład pozostałą po zniszczonym statku rakietę, która warta jest 15, 33 albo nawet 80 tys. kredytów za 1 rakietę. Możesz trafić też na porzuccony statek. Ustaw sobie tylko piratów jako przyjaciół, żeby wieże Ciebie nie atakowały.

Pamiętaj, że lepiej mieć statek troszę gorszej klasy, ale dobrze wyposażony i z dobrym uzbrojeniem niż statek o klasę lepszy lecz uszkodzony, bez skanera i tuningu oraz z procą zamiast porządnych dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak dokujesz do stacji/fabryki itp masz opcję Stacja/Wiadomości tam masz wiadomość BBS-u, a w nich często oferty na transport ładunku, kupno, sprzedaż itp.

2. Poszukaj w FAQ komentarze, info o mapie Scorpa, na pewno ułatwi ci rozeznanie we wszechświecie. Droga z Home of Light wygląda tak: na wschód do President's End, na wschód do Elena's Fortune, południe Split Fire, wschód Brenna's Triumph, południe Danna's Chance, wschód Nopileos Memorial, wschód Hatikvah's Faith, północ Thuruk's Beard, zachód Company Pride. Jest to najkrótsza droga, ale też najbardziej niebezpieczna bo wiedzie przez sektory pirackie.

3. FAQ komentarze, poszukaj: "Jak podnieść przedmiot z przestrzeni".

4. GW możesz sprzedać tylko w stacjach handlowych. I tylko w tych, które handlują tym towarem. Jeszcze raz polecam mapę Scorpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. Czy mozesz mi wyjasnic prosze co to jest "zlecenie z bbsu"?

2. Czy moglby mi ktos wskazac kierunek do sektoru Company Pride zaczynajac np. od Home of Light? Ja spedzilem na granie juz kilkanascie godzin i odkrylem ponad 30 sektorow ale nie udalo mi sie odnalezc tego sektora. Prosze zatem o wskazowke (w miare dokladna).

3. Czy jak znajde te wieze laserowe to moge je zabrac do ladowni poprzez otwarcie luku ladowni czy w inny sposob? (Nigdy jeszcze tego nie robilem)

4. Kupilem raz wodke i czytalem ze lubia ja gornicy na meteorach ktorzy wydobywaja rude krzemu i kiedy im tam ja zawiozlem to nie chcieli jej swinie kupic. Dlaczego?

1. Poczytaj instrukcje gry oraz FAQ dostepne na forum.

2. Google.

3. Wlasne tak, tylko toj statek musi je zmiescic wpierwej.

4. Dlaczego nie przeczytales jeszcze FAQ ?

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy to na uwadze 🙁 Zauważ, że nikt nie się irytował, a odpowiedzi są rzeczowe. Koledzy celowo naprowadzają Cię na źródłowe materiały, bo nie chodzi o to żeby umieć wszystko jak wierszyk, ale żeby wiedzieć gdzie szukać jak się trafi na problem.

Żaden z nas nie zna tej gry w 100 procentach i na tym polega jej fenomen. I dzięki temu liniowość X3 równa się zero 😉

Powodzenia w jej poznawaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...