Skocz do zawartości

Soneni obrażają się?


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu, zaraz po zrobieniu misji Bala Gi zrobiłem też misję z Soneńskim Zwiadowcą. Dostałem od niego namiary na Sferę Dysona i zaproszenie do jej odwiedzenia, ale zostawiłem sprawę na później. Zdaje się że Soneni nie mogli się doczekać na mnie, bo przed chwilą dostałem wiadomość, oczywiście po angielsku, która w wolnym tłumaczeniu brzmi: nie masz dostępu do naszych technologii, Twoje zakupy naszych statków nie będą tolerowane". Chyba że sobie przypomnieli że mam kupionego w stoczni XTM-a Zefirka, a ale rychło w czas. Zefirek już dawno nie jest moim flagowym statkiem, w chwili obecnej pilnuje HQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Już wiem o co chodzi. Upomnieli się o Mantisa, którego przejąłem. Już nie jest mój tylko Soneński i atakuje mi HQ, przy którym stał i czekał na naprawę. Czyli już nie polatamy sobie wypasionymi statkami 🙁

Ale zdaje się że mała strata. Właśnie wykończyłem Mantisa, jego działa już nie są tak zabójcze jak poprzednio, ledwo do 80% zdjął mi osłony (3x1GJ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiony w stoczni XTM-a to nie. Ja latałem długo Zefirkiem i był spokój. Dopiero jak przejąłem Mantisa to po jakimś czasie się upomnieli o niego. Na szczęście się nie obrażają. Rozwaliłem Mantisa, którego mi odebrali, bo zaczynał dobierać się do mojego HQ. Potem jeszcze jednego, po drodze mi było i poleciałem do Sfery Dysona. Statki Sonenów wokół Sfery na niebiesko, kilku piratów (w tym Reaver) rozwaliłem i zadokowałem do Sfery. Pierwsza misja od Sonenów wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś Yacku zaczynał kontynuację misji gonerskich (tych co dodali w 0.74) bo chyba najbardziej zaawansowany jesteś w postępach, to jestem ciekawy pewnej kwestii.

Wyczytałem, że są 3 warunki, żeby dostać nowe misje gonerskie:

1. Zainstalowany edytor skryptów, o czym pisał LeWaR na Mamucie chyba.

2. Trzeba mieć Arana (mamy go po zakończeniu "starych" misji gonerskich.

3. Nie można mieć Valhalli.

Twoja gra pokazała, że kupując Arana w stoczni XTM dostajemy zielone światło do misji z Valhallą. Zdobyłeś w niej Valhallę, czyli nie zostanie spełniony warunek nr 3.

Ciekawi mnie:

- czy faktycznie nie dostaniesz nowych misji?

- gdybyś nie przejął Valhalli, a zrealizował tą misję, to czy ruszyły by nowe misje dla gonerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie cierpię misji. Lubię latac tam gdzie mnie oczy poniosą i gdzie jest okazja do zarobku. Misji od Sonenów nigdy nie skończyłem, zrobiłem podobnie jak teraz tylko pierwszą i miałem ich gdzieś, podobnie jak oni mnie bo nie chcieli się ze mną już komunikować. tak więc nie wiem czy będę się dalej bawił misjami. Ale nie mówię też nie. Teraz w kazdym razie zbieram kasę na naprawę K, J i Anastasiusa, a i jeszcze Albatros mi się trafił w PTNI, też poharatany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...