Skocz do zawartości

x4 problem z xenon


jacusss89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam  następujący problem   otóż xenoni nie latają ani nie atakują  ma tu na myśli statki klasy L  i XL bawiłem się  z modem  xenon capture  i Fire and Smoke mody porbałem nexusmods .Od czasu instalacji modu  xenoni  nie latają ani nie atakują nwet niektóre statki klasy S i M (większość lata i atakuje)

Co zrobiłem żeby rozwiązać problem :

1Uusnełem  wszystkie mody  które wrzuciłem do pliku extensions (brak efektu)

2 Odinstalowałem gre i zainstalowałem ponownie (bark efektu)

3 Odinstalowałem gre usunąłem wszystkie pozostałości w  programie files oraz pozostałości z w dokumenty  po instalacji gra mi załadowała save z chmury na steam (brak efektu)mam ten problem już od 3 dni i nie wiem jak go rozwiązać może miał ktoś podobny problem  z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zassij mod : https://www.nexusmods.com/x4foundations/mods/326

 

Polec do sektorów Xenon i sprawdź czy maja stacje.

Możesz jeszcze zassać mod :  https://www.moddb.com/mods/iseeu0-cheat

 

Dodaj sobie stosunki na 30;

Wejdź na stacje i sprawdź produkcje czy maja surowce.

 

Bo możliwe, że trzeba czasu gry by ich ekonomia ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Aldaran napisał:

Gra na modach ma rozwiazac problem ?

Słabe to ...

 

A jak to zrobi to juz jego kreatywnosc.....

 

Jak mu szkoda save..... to ma dwa wyjscia....

edycja kodu gry w zapisie....

Lub testowanie na okreznice czy jego dzialania cos zmieniają.

 

Wiec musi zrobic osobny seave z modami na cheat i testowac czy jego rozgrywka to tylko kwestia ekonomi czy juz cos poważniejszego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuję za odpowiedzi już naprawiłem  grę  instalacja innych modów   nie pomogła

pozwolę sobie opisać rozwiązanie  problemu dla potomnych.

A wiec jak kolega wcześniej powiedział problem leżał w save  nie pomagało nic  żadne mody ani  nowe instalacje  wiec postanowiłem przeinstalować grę bez modów  wczytać save przed instalacją  wcześniejszych modów (całe szczęście taki posiadałem) i wszystko  zaczęło sportem działać chciałem sobie urozmaicić grę bo nie powiem w x4  xenoni są bardzo leniwi i najwyraźniej coś poszło nie tak  pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...