Skocz do zawartości

Smok Shivan


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mnie pamięć nie myli to w XTM 0.7.3 były na cały wszechświat tylko dwa Smoki Shivan. W wersji 0.7.4 ich ilość wzrasta do czterech. Do tego są dużo bardziej groźne, statkiem mniejszym niż M7 nie ma raczej co wybierać się na ich polowanie, chyba że mamy dobry refleks i będziemy unikać ich ognia jak ognia 🙁

Mają teraz poprawioną ikonę, na mapie sektora są oznaczone jako M6. Wyszukiwarka Scorpa twierdzi że są to statki Piratów. I nie dziwię się za bardzo bo atakowany Smok przemawia do nas, twierdząc cały czas że drugiej szansy nie będzie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem juz ta bestie, nie tak grozny ten smok jesli z piratami trzymamy sztame. Nacisnalem klawisz "C" i wywolalem do interkomu tego lysego ziomka od piratow 🙁 Powiedzial mi gdzie jest najblisza stocznia 😉 😉 😎

Nie tylko mapka Scorpa tak twierdzi. Ja spotkalem 'Elder Shivan Dragon", a pilotowal go niejaki Ban Fisty 😎

Zaraz potem obserwowalem jego zmagania ze splickim Pytonem, ktory od dluzszego czasu scigal smoka po mapie. Tlukli sie jakies dobre kilka minut, smok regenerowal swoja energie w zastraszajacym tempie!

W sumie to juz mnie nic nie zdziwi. Ostatnio ze skalengo zuka wykatapultowal sie koles 😎 . Niewiem czy to byl pilot czy moze polkniety przez zuka astronauta 😎

Kupa smiechu z tymi istotami jednym slowem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie napasły 2 w sektorze Mines of Kaderak. Jeden Elder, a drugi jakiś inny. Chciałem brać je Eklipsą, ale jednak wolałem się schować do Galleona.

Nota bene fajna ta Eklipsa misię trafiła: prędkość ma od -2, a sterowność od -1 więc w efekcie ma o wiele lepsze parametry niż standardowa wersja 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 0.7.3 to ze skalniaków piloci skakali mi aż za często. Problem potem tylko z takim skalniakiem, bo jak się go przejęło to i tak nigdzie nie można było nim zadokować. Pozostawało tylko rozwalenie własnego statku. I fajną ikonę miał po przejęciu, ikonę broni z HUD.

A co do Smoków, to też zauważyłem że jest kilka rodzajów. W drugim siedział Split i też gadał że mi nie daruje, ale nie wiem czego bo nie miał czasu się wygadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moderatorów że piszę post pod postem, ale skoro zostałem specjalistą od Smoków to podaję ich listę:

Smok Shivan Hatchling - uzbrojenie LDI Beta

Smok Shivan Juvenile - uzbrojenie PEW Beta

Smok Shivan Adult - uzbrojenie Kyony Beta

Smok Shivan Elder - uzbrojenie Kyony Gamma

Smok Shivan Acient - uzbrojenie EMP Beta

Smoki dorastają, jeśli zabijemy jakiegoś, w jego miejsce w losowym sektorze pojawi się Smok Hatchling, po pewnym czasie stanie się Smokiem Juvenile i tak kolejno.

Im starszy Smok tym więcej Łusek z niego zostaje. Z Acient może zostać 178 Łusek.

Uzbrojenie pozostałych Smoków dopiszę po sprawdzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...