Skocz do zawartości

Letnia Wyprzedaż! X4 Foundations 149,99zł.


Vrozaksen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na początek gra się dobrze, są bugi jak nagły brak możliwości użycia przycisku "t" by zaznaczyć obiekt przed twarzą następnie ogólny brak możliwości kliknięcia inaczej niż na mapie, albo autozapis podczas oddokowania i brak możliwości ruszenia się do momentu spytania o pozwolenie na dokowanie, albo już na początku rozmawiałem ze sprzedawcą na stacji i zawiesił mi się na kursorze przez co nie mogłem kliknąć warsztatu ani windy...

Dziś wypatrzyłem kilka ciekawych modyfikacji i wieczorem zacznie się instalacja, cóż może i będzie taniej, a może nie, więc ja wolę już ograć trochę i trzymać kciuki, żeby to się rozwinęło tak jak X3AP (mody też mam na myśli) i trzymam kciuki za oficjalną polską wersję językową.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś ma pieniądze na grę, albo nie. Chcę grać lub nie 😀, 90% gier nie jest warte swojej ceny. Tak samo jak papierosy i piwo 😉, a jednak ludzie je kupują.Wiadomo przez 24 h może być ciężko ocenić grę, ale i tak uważam że X4 daje mi większe możliwości zabawy niż Elite Dangerous na które swego czasu też wydałem pieniądze. W X4 gram sporadycznie jak mam czas, brakuje mi tylko spolszczenia , chciałbym więcej statków i marzy mi się patch który likwiduje lampy uliczne na kadłubach statków ( to po prostu jest obleśne, brakuje tylko trzepaka i mamy podwórko pod blokiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to znaczy X3 remastered, co zamierzają dodać ładniejsze tektury, przenieść całość na engine x4, a może napisać nowy silnik dla x3 pod vulcana. Nie mają zasobów żeby poprawiać x4 a remaster chcą zrobić. Dobrym przykładem jest Homeword, ale i tak uważam że efekt nie spełnia oczekiwań, teraz za 20 zł można kupić. Textury można poprawić, ale nie wiem czy stary DX zniesie zwiększenie wielokątów w obiektach, a nowe karty będą się nudzić, że o procesorach wielordzeniowych nie wspomnę.

Jedyny możliwy sukces to przenieść całość do silnika X4, ale jak nie będą rozwijać x4 to starzy wyjadacze tej gry, jakiekolwiek próby rozniosą recenzjami, jak nie pociągną X4 to Egosoft zdechnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...