Skocz do zawartości

Widzieliscie cos takiego ?!


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przylatuje do Cloudbase SW, a tutaj taka zabawa! Paranidianie najechali Argonow. W 7.3 czegos takiego nie widzialem.

Tak sie sklada ze zaczalem gre jako wrog publiczny, wiec mysle sobie ze bede mial okazje sie wykazac. Mam tylko troche dowalonego pirackiego buzzarda, ale majac dwie plazmy chyba jestem w stanie wyeliminowac ich peryklesy i pegazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na goraco:

Latam sobie po Hatikvah's Faith i zbieram rozne rzeczy. W sektorze buszuje od jakiegos czasu Q i P, a tu male zaskoczenie ... Zza wschodniej bramy Centaur, 5 x Nova, 8 x Pogromcow i 10 Disco. Wpierwej myslalem ze lecal spuscic lupnia splitom w Thuruk's, a ci wszyscy leca na xenonow. Do tegho dolaczyli otasowcy, ktorzy pomogli rozwalic Q. Gdy wrog zostal unicestwiony, wszyscy grzecznie udali sie w swoja strone 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem to po prawiono relacje (agresje) pomiędzy przedstawicielami konkretnych ras. Ja wszcząłem potyczki pomiędzy Paranidami a Teranami w Emperor's Mines i aktualnie ten sektor jest jednym wielkim polem bitwy.

Aż miło patrzeć 🙁 jak dwa Tyry w asyście Aegir'a i kilku Vidarów czyszczę sektor ze wszystkiego co ma Paranid w nazwie już z 4 Deimosy poszły na żyletki 😉 tylko problem z tymi Tyrami i ich Elektromagnetykami że nic nie zostaje dla mnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zes to wszczal ?

Uzylem wyszukiwarki statkow (w grze od mapy scorpa) i patrze we wszechswiecie sa statki terran, pomimo ze ich wylaczylem poprzez menu bo denerwuje mnie ich obenosc w grze oraz mega oszukane statki jakimi lataja. Terranie wylaczeni, a wyszukiwarka pokazuje mi ze Tyr i Aegir sa w Cardinals Domain. Lece tam by sprawdzic co sie dzieje, a tu po staremu lubudu do kwadratu. Paranoja paranidis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, zdaje się że ten przełącznik teraz powoduje tylko powstanie bramy w sektorze Heretic End. Statki ziemian buszują po sektorach niezależnie od przełączenia. Tylko że u mnie grzeczni, ekipa Tyr i obstawa bawiła chwilę w Scale Planet Green tłukąc tylko Xenków. Potem się gdzieś wynieśli, chyba muszę ich poszukać wyszukiwarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiliscie na piracka pulapke ?

Spoiler

Lece sobie w oparach Getsu Fune, a tu elegancja paczuszka 600 sztuk rakietek typu osa sobie lezy. Wysylam swojego Tsa by zgarnal towar, a tu niespodzianka! Paczka znika i zamiast niej 3 laserowe wieze i piracka Barakuda. Zanim dolecialem, TSa nie bylo. Pozostal sejw 🙁 Klimatowe bardzo to cos, nigdy niewiadomo co na nas czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Raz trafiłem na coś podobnego... statek był do wzięcia jakieś100-120km od centrum sektora, wyskoczyła korweta piracka + obstawa... dawno to było, ale w XTM 🙁

Tez cos takiego mialem, ale zaatakowala mnie mina miazdzaca zamiast statkow pirackich, ale ze na linii lotu do mnie byl ten statek bez wlasciciela, wiec go grzmotnela i poslala w niebyt, a mi sie nic nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...