Skocz do zawartości

Jak przydzielić zakupionej stacji/fabryce transportowce?


cybernauta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Banalne pytanie, a na dodatek najśmieszniejsze jest to że pół roku temu gdy niezobowiązująco sobie pogrywałem w Reuniona wiedziałem jak to zrobić (mam nawet gdzieś jakiś 1 kompleks fabryczny) a teraz ta wiedza jakoś uleciała 🙁

Tak więc postawiłem destylarnię i kupiłem dwa transportowce (odpowiednio po jednym do dostarczania pszenicy i ogniw). Tylko, że nie mogę sobie przypomnieć gdzie się tym statkom wydaje odpowiednie dyspozycje czyli polecenie, by dowoziły własciwe surowce? 😉

Oczywiście przejrzałem forumowy FAQ, szukajkę, instrukcję oraz pogrzebałem w opcjach dostępnych komend statków oraz stacji i... 😉

😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona 58 coś o tym mówi, tyle że ja na swych transportowcach nie mam żadnego polecenia typu "wskaż bazę macierzystą".

Szukałem w zakładce nawigacyjnej, handlowej no i pozostałych.

Nie wiem, trzeba do niej zadokować najpierw? Może dać polecenie "zostań tam"?

Czy może z pozycji bazy należy wybrać statki??

Popróbuję jeszcze trochę, może coś wykombinuję. 🙁

==== EDIT ====

A jest coś jeszcze na 55 str, zaraz sprawdzę.

==== EDIT 2 ====

No tak, okazało się że nie zauważyłem odpowiedniej komendy, a sprawdzałem kilka razy wszyskie menusy 😉

Już jest okay i statki zostały przydzielone do destylarni 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...