Skocz do zawartości

Basic Salary Zawiesza Grę


Falcon3124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam was

niedawno rozpoczołem zabawę z X3 TC i po przeczytaniu kilku tematów zainteresowałem się bardziej skryptami a szczególnie CODEA i z nimi powiązane Personell transport i military transport

Zainstalowałem wymagane w/w skrypty i okazało się iż potrzebny jest Basic Salary . I własnie tutaj pojawia się problem Ponieważ po instalacji tego skryptu Zawiesza się gra przy wczytywaniu save

Czy można was prosić o pomoc w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Dziękuję Ci Yacku Problem chyba rozwiązany, choć po uruchomieniu gry wszystko działało to zauwarzyłem, proble z wywalaniem gry jeżeli któryś z moich statków został zestrzelony w systemie w którym byłem.

Ale nie szkodzi własnie rozpocząłem nową rozgrywkę po reinstalacji gry i skryptów i mam nadzieję że problem zniknie.

Narazie wszystko działa choć sam się zastanawiam czy nie lepiej było zainstalować XRM Moda .

Tak czy inaczej jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili podziel się wrażeniami z używania Codea 😀 Kusi mnie ten skrypt od dłuższego czasu, ale trochę boję się stopnia skomplikowania. Może nie jest aż tak źle jak mi się wydaje?

XRM warto się pobawić jeśli już trochę ogarnąłeś podstawową grę i mało Ci mocniejszych przeciwników. W XRM handluje się dosyć ciężko, ale okazji do postrzelania nigdy nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Więc tak, narazie jeszcze uczę się obsługiwać Codea częściowo metodą prób i błędów a częściowo korzystając z bazy wiedzy zawartej na tym forum.

Narazie zapowiada się to dobrze choć może nie aż tak jak jest to opisane w dziale Codea tego forum, ale myślę że to raczej będzie problem ustawień.

Zakupiłem sobie kilka dni temu M1 Tokio i spróbuję to dopiescić.

Martwi mnie tylko fakt iż skrypt jest za mocny do tej wersji gry i tak naprawdę umknie mi zabawa korzystania z samej gry która jest i tak troszkę słaba jeżeli chodzi o poziom trudności.

Myślałem tez o XRM z tego co wyczytałem to utrudnia to w jakiś sposób rozgrywkę ale wymaga rozpoczęcia nowej gry, a do tego znów jest potrzebny czas.

Wiec XRM pozostawię sobie kiedy już ogarnę Codea i zakupię Dodatek Albion Prelude.

Myślę na dzień dzisiejszy o skrypcie MARS może to mi w jakiś sposób uatrakcyjnia walkę i Revelation, mam nadzieję że ten skrypt doda trochę ostrej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich po trochę długiej nieobecności.

Pozwolę sobie zabawić się w górnika.

Postanowiłem po paru latach ponownie zagrać w TC. Poczytałem sobie co nieco forum, dokupiłem AP, zaistalowałem XRM z Massive Ship Pack i dorzuciłem parę skryptów i jazda.

W skrócie - objaw ten sam co u Falcona.

Wywaliłem wszystkie skrypty i metodą prób i błędów padło na Basic Salary. Mam zainstalowaną połowę skryptów ze Skript-Kollektion Lucike (najnowsza wersja).

Bez Basic Salary gra śmiga jak go wrzucę (niezależnie od metody - ręcznie lub przez Plugin Manager) gra wiesza się przy ładowaniu save'a lub przy rozpoczęciu nowej gry.

Edit:

Konflikt występuje pomiędzy Befehlsbibliothek a Basic Salary. Niestety biblioteki są konieczne do działania tego skryptu 🙁

Bez nich gra rusza ale dostaję garść komunikatów od skryptów Lucike, że "Do obsługi skryptu wymagane są biblioteki".

Próbowałem ze starszymi wersjami skryptów i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...