Skocz do zawartości

Ogony spalin w AP+XRM


henryk5pio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Już któryś raz z kolei wałkuję ten sam temat, ale tym razem mam niezłą zagwozdkę...

Wczoraj usunąłem X3TC z XRM-em i zainstalowałem X3TC + AP, wgrałem wszystkie modyfikacje (XRM + GSSR + NPC BA + SCSuite) i uruchomiłem grę, oczywiście na wł. SETA pojawiły mi się slynne już ogony spalin, ciągnące się też na kilometry sa statkami... Nie zrażony tym, edytowałem dzisiaj cały plik TShips za pomocą X3 Editor 2 i zmieniłem w nim wpis "particle emitter" dla każdego statku ręcznie na 0. I co widzę w grze? Pomimo tej zmiany, efekt nie zniknął! Nóż się w kieszeni otwiera... Wie ktoś jak więc mam to zmienić na X3 AP? Robiłem zmianę w pliku TShips w "XRM1.30d_PART_2", więc tym, który mam na samej szczycie listy (u Mnie nazywa się w C:\EGOSOFT\X3 Albion Prelude\addon\06.dat).

Aha, jestem pewien, że zmiana została zapisana, sprawdziłem już to, bo na początku sądziłem, że może tylko wydawało mi się, iż zapisałem zmiany...

Bardzo proszę o pomoc, czy rozwiązanie podane przez kolegę Bell w tym temacie http://xudb.pl/topic/2056-mod-x3-rebalance-mod-xrm-total-conversion/page__st__220__p__34098#entry34098 działa dla X3AP?

Lub da się jakoś inaczej obejść ten problem, bo w usuniętm wczoraj X3TC, ten numer działał bez żadnych problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi dziać w AP. Tylko przeczytaj opis Bell-a dokładnie, zmiany masz robić nie w pliku cat/dat, tylko w wyodrębnionym z niego pliku Tships.txt. Plik po zmianach kopiujesz do katalogu addon/types.

Tak jest lepiej i bezpieczniej.

Tak na marginesie, autor moda zaleca nie używać SETA większego niż x6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...