Skocz do zawartości

Zacinają mi się stery pomocy ;(


maxdyner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam zainstalowane: xtm 0.7.3, scs 1.05, arena 1.3, BBS Extras 1.61, bse 2.1, asteroid relokator 1.0 do tego łatkę na j xenonów. Zacinają mi się stery jak lece to myszą ruszam a statek (odkrywca) ledwo co nosem rusza. Kliknę prawym i kursor chodzi ok. Strzałki ruszają statkiem normalnie a jak chce sterować lotem myszą to nie da rady. Zdarza się tak czasem i wystarczy zamknąć grę i odpalić znowu i działa. Ale nie wiem czy to wina jakiegoś moda? myszka działa optyczna, czysta 🙁. Bardzo to wredne jak jest większa bitwa bo muszę zrobić unik przed salwą a ty nic i the end ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by trudno żeby mi skakał x3 🙁 nowy komp to Procek: xeon e3110 3gh, karta graficzna: asus gforce gtx 260 - 896 MB. Ram 4 giga ocz i płyta główna asus striker II Formula:)

Stary komp to procek athlon 1.66 giga, 1 giga ramu, karta to saphire x1600 pro 512mb. i jakaś stara płyta główna asusa 😉 no na starym to mi się wieszał w xenońskich sektorach ale na nowym to niema mowy 😎 jeszcze jak wepnę drugą kare graficzną to niema tematu 😉. Myślałem że ktoś miał ten problem i jest jakaś łatka (jak z xenońskim j ) co to to naprawia 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żarty sobie stroisz chyba 😎. albo masz VISTE!!!! tfu tfu 😎 oki reinstalka pomogła "narazie" zobaczymy czy dalej nie zacznie wariować 😎 a co do wydajność to pamiętam na starym kompie miałem straszne klatki przy ostanie wielkiej bitwie a teraz płynnie że aż strach 😎 swoją drogą niezła rozwałka 😉 jak grałem wcześniej na starym kompie to prawie nic nie widziałem bo się tak cieło że hej 🙁 ale teraz pełen wypas 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi, hi! 🙁 Prawdopodobnie przeszedłeś na wyższy poziom i masz możliwość wyboru ekstremalnego. Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko zrobić „polskie” pliki z angielskich, tzn. zmienić ich numerację na 48xxx i jednocześnie zmienić id też na 48xxx. Będziesz miał wtedy angielskie teksty ale nie będzie rtxtów. A polskie pliki trzeba usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Usuń przekleństwo z postu, to że coś nie zadziałało tak jak powinno, nie oznacza że można tu pisać "soczyście".

2. Zobacz sobie do pliku 488805.xml i poszukaj ID=35, albo dowiesz się co powinno pisać, albo jak nie znajdziesz to zrób tak jak radzi Woytass.

3. Łatki nie mamy, nowszej wersji też nie. Chyba wiesz skąd pobierałeś skrypt, więc możesz tam sam zaglądnąć i sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...