Skocz do zawartości

Kontroler xbox


Robin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś doświadczenia?

Da się tylko padem czy klawiaturą posiłkować się jednak trzeba?

Prosta konfiguracja?

EDIT:

Kupiłem jednak. Nawet nie pada - tego już miałem - tylko odbiornik WiFi żeby kontroler po Windowsie "chodził".

Konfiguracja banalna. X3 sam poznaje, że został "skontrolowany" i już włączyć go można zielonym "A" na padzie.

Wrażenia bardzo pozytywne.

Po pierwsze zdecydowanie prościej się strzela. Pomocniczy system celowania (ten pod klawiszem K) wreszcie działa. Wrogie statki niemal ściągają nasze pociski, jednak bez przesady. Dla mnie jest idealnie.

Po drugie pozycja na lenia przed sterami służy długim lotom.

Do większości funkcji jest dostęp. Nie znalazłem odpowiednika dwukliku na mapie inicjującego autopilota na współrzędne, muszę pamiętać nazwy rakiet, bo teraz ich zmiana to jeden RB na PADzie.

Lewy drążek zdefiniowany jako uniki sprawdza się w tej roli, chociaż w ferworze pierwszych walk miałem paraliż decyzyjny: "co ja muszę teraz zrobić żeby zwolnić?" - lewy kciuk unika, prawy goni za celem, prawy wskazujący wciska FIRE, lewy wskazujący - no właśnie - to ten 😀

Wszystkie opcje związane z obsługą posiadanych statków, menu, encyklopedią, również wygodnie się obsługuje. Mapkę zdefiniowałem sobie pod "BACK" - innych opcji nie ruszałem - dla mnie jest wygodnie z domyślnymi ustawieniami.

Po mysz sięgam sporadycznie, klawiatury używam jedynie do zmiany widoków i strzelania zdjęć na pulpit.

Brak niestety FORCE FEEDBACK (w innych grach działa - tu mimo możliwości ustawienia jego mocy - cisza).

Ogólnie jestem zadowolony i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...