Skocz do zawartości

Poszukuje paru skryptów


dingokiller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1.Szukam skryptu który pozwalał by kupować statki,działa itp bez względu na reputacje czyli tak jak było w x2.Po 2.Skryptu umożliwiającego grupowanie statków różnych rodzajów(wiem że taki wątek jest ale nikt tam niczego sensownego nie polecił).Po 3.Systemu kupieckiego który by wynajdował najlepsze ceny wybranych towarów i je kupował/sprzedawał bez mojej ingerencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moze Stevio Shipyard http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=124736 albo stocznia w XTM

2. Niewiem

3. Tylko Trade Command Software Mk3 ewentualnie Satellite Based Trade Soft Mk3. oprogramowanie kupieckie da sie wzbogacic o takie cos jak Local Trader od Xai Corp (polecam). Ewentalnie jak masz fabryke mozesz uzyc logistycznych mk1 i mk2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Stevio shipyard nic nie daje i tak muszę mieć odpowiednią reputację.

Niekoniecznie. Stocznia stawiana jest dla 5 ras i dla Piratów, więc jeśli nie masz Gildii Pirackiej, lub masz, ale ustawiłeś sobie przy starcie nastawienie piratów na przyjaciel to będziesz mógł bez problemu kupić w takiej stoczni.

Cytat

Słyszałem że jest coś takiego w xtm ale niestety xtm mnie nie chodzi 🙁 (za słaby komputer)

A sprawdzałeś? Czy tylko tak mówisz, bo gdzieś wyczytałeś? Wymagania XTM-a wcale nie są większe od czystego X3, a jeśli po instalacji XTM-a gra zacznie ciąć jest kilka sposobów, poczytasz o nich w odpowiednich tematach na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

poszukaj w zbiorze scryptow na tym forum a znajdziesz wszystko co ci poczebne , nie zadaj by ci wszystko na tacy dali bo i ja jako kobieta nie mam wszystkiego, Mimo ze mam olbrzymia pomoc od ludzi na forum . Uzywaj raczek i glowy a bedziesz mial to co potrzebujesz ja 10x zaczynalam gre odnowa zanim skonfigorowalam sobie to co potrzebuje i bylam zadowolona , to znow wyszlo XTM 0 7.4 i znow odnowa ale co tam dla tej gry mozna sie poswiecic .

Masz 3 fora wnich tematy a wtematach odpowiedzi na dreczace cie pytania .wystarczy poswiecic jeden dzien na lektore potem testy ze scryptami co cie interesuja i mozna zaczac grac . jak ci sie niechce to pozostan przy golym X3 i baw sie dobrze .

zwaz iz tego nikt zaciebie nie zrobi musisz sam kombinowac co chcesz i co ci odpowiada .

z powarzaniem Joanna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...