Skocz do zawartości

Sojusznik Atakuje?


Gość Anonimowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwny problem mianowicie będąc w pozytywnej relacji z Argonami na tyle że pozwalają mi kupić swój M2 zdarza się że jeden z ich (zawsze jakiś ciężki) okręt postanawia mnie rozwalić... Mogę co prawda zwiać, ale nie rozumiem czemu atakuje. W komunikacji jest tylko opcja że zaatakowałem go przypadkiem i przepraszam za ostrzał on mi grzecznie odpowiada nie ma sprawy robi się ładny niebieski na około 2 sekund po czym postanawia mi znowu nakopać do... Czemu to się tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywna relacja z rasą to nie wszystko, zależy jak bardzo jest ona pozytywna. Jeśli reputacja jest ledwo poprawna, to po nawet przypadkowym ostrzale będzie nas ścigała policja i siły zbrojne w sektorze. Im wyższa reputacja, tym szybciej da się przeprosić za przypadkowy ostrzał i mniej czerwonych statków będzie w sektorze.

Skoro możesz kupować M2, to masz wysoką reputację u Argonów. A kapitan tego statku musi być pamiętliwy. Zmień sektor, po pewnym czasie zapomni o tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja teza mam podobny problem tylko trochę na większa skalę tzn. Na lewo od omnicron lirie czy jakoś tak mam 4xM2 + 3x m7 z czego dwie m7 i Tytan są zdobycze i od czasu do czasy pomimo tego ze argoni mnie kochają te paskudy postanawiają rozprawić się z flota argonską i trza save reload robić ale chyba muszę sprawdzić ich nastawienia do agronow sczególnie tych dwóch przejętych m7 bo to ziemniaką podpierdo.... Itak dalej statki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...