Skocz do zawartości

GDzie kupić AP


facemob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2013 o 14:01, facemob napisał:

Wypożyczam? To takie dożywotnie wypożyczanie? 😁

W teorii - dożywotnio, w praktyce - do póki steam nie padnie.

W dniu 5.10.2013 o 14:01, facemob napisał:

P.s czy jak dodam grę spoza biblioteki to mi ją np zaktualizuje? Czy tylko po to się dodaje by włąsnie uruchomić np AP poprzez dodanie TC?

Nie wiem, ale jest patch do AP, dzięki któremu nie musisz za każdym uruchomieniem gry łączyć się ze steamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2013 o 15:03, facemob napisał:

Okej, tylko czy jak mam zainstalowanego poza STEAM X3 Reunion i TC i zakupie na STEAM AP i X3R i TC dodan do steam jak to opisałeś to będę mógł grać w AP?

Nie. Do zakupu AP wymagana jest wersja Steamowa TC. Dodanie gier spoza Steam (wersji pudełkowych) powoduje tylko to że możesz je uruchamiać z okna Steam.

Gdybyś miał wersję pudełkową TC z kluczem rejestracyjnym, wtedy mógłbyś użyć opcji "zarejestruj nową grę", zarejestrować TC na Steamie i dokupić AP.

Musisz kupić TC w wersji Steamowej. Niestety.

PS. Ktoś tu kiedyś chwalił się że miał Antologię od Techlandu bez kluczy rejestracyjnych, napisał do Techlandu, że klucze są mu potrzebne do zarejestrowania gier na forum Egosoftu w celu otrzymania pomocy technicznej przy tych grach i Techland dosłał mu klucze.

W dniu 5.10.2013 o 11:03, Cerber napisał:

PS. na steamie nie kupujesz gier, na steamie WYPOŻYCZASZ gry

Tak. To czemu płacisz pełną kwotę porównywalna z ceną gry pudełkowej, a nie procent za wypożyczenie? Jak wypożyczałeś film z wypożyczalni to płaciłeś zawsze jak za taki sam film w sklepie?

Oczywiście że kupujesz, w tym przypadku kupujesz Klucz Steam do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przecież dostajemy na steam klucz który możemy użyć do rejestracji na stronie producenta itp..

Napisałem do techlandu ostatnio o STEAM to powiedzieli że nie mają kluczy do STEAM. To teraz napisałem czy mają jakiekolwiek żebym mógł grę na stronie egosoft zarejestrować. Ciekawe co napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2013 o 16:22, Yacek napisał:

Tak. To czemu płacisz pełną kwotę porównywalna z ceną gry pudełkowej, a nie procent za wypożyczenie? Jak wypożyczałeś film z wypożyczalni to płaciłeś zawsze jak za taki sam film w sklepie?

Oczywiście że kupujesz, w tym przypadku kupujesz Klucz Steam do gry.

Ty tak na poważnie sugerujesz się ceną, że jak wypożyczasz to masz taniej? Biorąc pod uwagę ceny na steamie to do każdej gry powinnny być dorzucane 3 inne. http://gamezilla.komputerswiat.pl/publicystyka/2012/8/steam-juz-nie-sprzedaje-gier-a-udostepnia-je-subskrybentom-co-to-oznacza

W dniu 5.10.2013 o 18:26, Marucins napisał:

Grać można offline. Więc STEAM to taki dodatkowy launcher.

W każdą grę na steam można grać offline ( o ile nie grasz w multi oczywiście). Wystorczą "magiczne 3 klawisze" i zakończ proces - wtedy steam nie poprosi Cię o zamknięcie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oni pierwsi i nie robią ostatni robią nas wszystkich w bambuko.

W dniu 5.10.2013 o 18:36, Cerber napisał:

W każdą grę na steam można grać offline ( o ile nie grasz w multi oczywiście). Wystorczą "magiczne 3 klawisze" i zakończ proces - wtedy steam nie poprosi Cię o zamknięcie gry.

Aby to zrobić musisz najpierw uruchomić grę. A uruchomisz ją bez połączenia ze Steam?

NoSteam.exe daje taką możliwość. Mogę zrobić sobie kilka kopii AP i grać w różne mody. A Steam może się wypchać, AP uruchomię zawsze, póki będę miał je na dysku. Steam już mi nie potrzebny. I chyba wychodzi jednak na to że AP jednak kupiłem. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...