Skocz do zawartości

[XTM] Znudzony zbijaniem fortuny szybki sposób na kase.


maxdyner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam tylko starym weteranom bo jak zaczynasz grać po raz pierwszy zepsujesz sobie totalnie grę!!! można z 1miliard 🙁 w kilka chwil zarobić.

Spoiler

uruchamiamy Ship Creator z packi Plugin Managera - klikamy w nim na "load ship data" potem z głównego katalogu gry otwieramy "cat11" wybieramy Discoverer potem w Ship Kreatorze klikamy Customise ship w nowym okienku jest w ramce price pleyer i npc zmieniamy tam z 5028 i 666 na 10 obydwa klikamy ok potem podajemy jako Ship name kasa i zaznaczamy w add to shipyard pierwsze czyli argon i klikamy save zapisujemy na pulpicie pod nazwą kasa.

potem z pulpitu odpalamy kasa.xsp i po zainstalowaniu skryptu odpalamy grę w stoczni argonów mamy nowy statek pod nazwą kasa kupujemy kilka np: 5 zapisujemy grę i wychodzimy.

Odpalmy znowu ship creator i klikamy ctrl + o otwieramy nasz plik kasa z pulpitu znów wchodzimy do customize ship i tam w price nasze 10 zmieniamy na 90000000 nie więcej nie mniej klikamy ok i Uwaga!! w głównym okienku ship creatora tam gdzie wpisywaliśmy nazwe statku zaznaczamy Replace Existing Ship i zapisujemy na pulpicie pod tą samą nazwo (zastępujemy pierwszy plik kasa.xsp) potem znowu ospalamy ten plik z pulpitu i po wejściu do gry te zakupione statki kosztują ponad miliard. 😎

Uwaga!! niewolno nam wsiąć do tego statku kiedykolwiek nie wiem czemu ale jak siedziałem w nim i zrobiłem zmiany to mi sejwy nie chodziły ;(

Uwaga!! Morze zepsuć save lepiej rozpocząć nową rozgrywkę ale mi się udało na starych sejwach to zrobić 😎

Spoiler

zmieniająć w okienku customize ship wartość na samym dole "minimum notority" na 0 pozwoli nam kupić ten statek po rozpoczęciu nowej gry inaczej potrzebujemy jakiejś tam wyższej rangi u argonów

piszcie czy i jaki był efekt "hakowania" 😎 gry mi się udało 😎 i mam 8 statków po ponad 1,000,000,000 😉 !!! czyli problem z kasą rozwiązany.

a i wytłumaczę się czemu w ogóle tego szukałem bo w X3 miałem wielkie imperium a zmieniłem kompa na nowego i pomyślałem że czas na xtm bo na starym ledwo hulał. i okazało się że sejwy ze starego nie pasują do xtm 😀 😉 dobra 2 pytanka po pierwsze skąd wytrzasnąć stocznie xtm czy jakoś tak i drugie czy jak postawiłem stacje w tym nieznanym sektoże czy po zakupie avience one się nie wymarzą?? i pozdro 😀 dla wszystkich ciesze się z powrotu i szkoda że tamto forum zamknęli 😀 ale widzę że stara paczka się dalej trzyma. Czekam na Terran Conflict.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co tyle się męczyłeś? Jak chcesz tak "się bawić" to wystarczy wyedytować skrypt

Cytat

galaxy.Example.initplayership

który domyślnie jest w katalogu scripts. Wpisujesz w nim kwotę i odpalasz skrypt. Do Twojego konta zostanie dodana ta kwota. Ale po co? Gra traci sens.

Napisałeś również w temacie

Cytat

[XTM] Znudzony zbijaniem fortuny szybki sposób na kase.

Twój sposób napewno Ci gry nie urozmaici.

Cytat

Polecam tylko starym weteranom bo jak zaczynasz grać po raz pierwszy zepsujesz sobie totalnie grę!!!

Wątpię żeby, któryś z weteranów wykorzystał ten sposób 🙁 Weteran ustawi sobie w sektorach ST lub UT, skubnie parę statków lub wykona kilka misji, jak znudzi mu się handel, zapewniam Cię jednak, że nie będzie bawił się w cheatowanie. Właśnie dlatego jest weteranem X3 😉

Poza tym weterani znają wiele prostszych sposobów na wykorzystanie luk w grze, dzięki który można zarobić krocie (np.: SCS w doku zaopatrzeniowym gracza 😉 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...