Skocz do zawartości

Czy ktos jeszcze robi skrypty i ich aktualizacje pod X3 TC??


Szynszyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że wszystkie skrypty (a przynajmniej te co ja używam sa robione pod o wiele starsza wersje gry, dlatego mam pytanie czy ktoś zajmuje się jeszcze na forum ego skryptowaniem do tej część sagi czy wszyscy przerzucili się na X3 AP?? Pytanie o tyle istotne że odpowiedź nań pomoże mi zdecydować czy kupić AP czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej masz napisane TC only, TC/AP itp. wystarczy podłubać, ALBO w wyszukiwarce [adv. search] na stronie wybrać jaka gra....

P.S. Z osobistych doświadczeń: Nie wytykaj niczego adminom, bo to może się źle skończyć oraz nie używaj "dosadnych" określeń miejsc, sytuacji, etc. bo za to też można oberwać.... Mogłeś napisać w "" "agencji towarzyskiej" i wszyscy wtajemniczeni [oraz większość niewtajemniczonych] wiedzieliby o co chodzi 😀

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Widzę że wszystkie skrypty (a przynajmniej te co ja używam sa robione pod o wiele starsza wersje gry,"

......??? co to znaczy wszystkie. robione [ jeśli już to aktualizowane! ] pod AP. Inaczej - po premierze X3 AP wszyscy przerzucili się na dostosowanie tego co było, pod X3 AP. Nowości zrobione wyłącznie pod Albion Prelude to wyjątki.

Tak na marginesie samo AP to też nic innego jak kolejny mod /czy DLC jak tam komu wygodniej/ wcale nie największy. Tyle, że tym razem "ktoś" robi na tym kasę. Chcesz kupić kupuj 😉 ale swoją droga masz TC na steamie to AP powinieneś mieć za darmo.

http://www.youtube.com/watch?v=lLc_uXCDMkU

U mnie [ 27 plików cat/dat , 10 plików w "Director" , 98 w "T" ] 'wszystkie' są aktualne to znaczy działają z TC_v.3.2. Gram na wersji PL i wszystkie mam w PL. / które nie były polonizowałem sam/

Duża ilość z nich aktualizowana na bieżąco /nowe wersje, choćby skrypty stąd http://www.xuniversum.info/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=5&Itemid=53 /

Lub to --- [SCR] MARS Fire Control (v5.25 - 16.02.13) z tekstem w opisie "MARS v5.20+ is compatible with Albion Prelude."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...