Skocz do zawartości

Problem -zawieszanie sie gry przy przejsciu przez bramę


jack732
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem j.w.napisałem, może ktoś miał podobny problem . Zgóry mówię że przeinstalowałem sterowniki graficzne, odinstalowałem zestawy kodeków do filmów ,przeinstalowałe directx ,przeinstalowalem kodeki dzwięku.

(procek 4 rdzenie,6gb ramu,grafika ati 7700,win7)w normalnych warunkach nie ma to znaczenie bo zdaża się to rzadko tylko żę zacząłem grać kałamarnicą (śmierć to śmierć) i w tym wypadku po zawieszeniu się gry nie mam zapisu.

pozdrawiam jeżeli ktoś ma jakiś pomysł będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może problem sprzętowy? Ja tak miałem. Mniej więcej w tym czasie jak ukazało się AP kupiłem nowa pamięć 2x4GB i Win7. No i zaczęła się jazda jak u ciebie, co jakiś czas (różny) gra zawieszała się. Na starych pamiątkach działało OK. Wymieniłem nowe pamięci w ramach reklamacji (dobry sklep, wymienił bez zająknięcia na inne, innego producenta) i wszystko hula do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2013 o 06:11, jack732 napisał:

nie moge mieć spaczowanej gry bo gram przez steam .

Jeżeli grasz przez Steam, to gra automatycznie się patchuje. Na pierwszy ekranie po uruchomieniu, na samej górze masz numer wersji gry. Aktualny numer to 3.0.

W dniu 2.09.2013 o 06:11, jack732 napisał:

Czy problem może być w tym że gra nie jest zainstalowana w folderze steam tylko na innym dysku?

Steam instaluje grę zawsze w swoim folderze, Możesz zrobić kopię gry do dowolnego katalogu po za Steam, ale i tak ta gra uruchomi się poprzez Steam, bo odpowiada za to plik exe gry. W takim przypadku aktualizacje ze Steamu patchują grę w katalogu Steama, a nie kopię gry, kopię gry musisz samemu aktualizować poprzez kopiowanie całej gry z katalogu Steam na inny dysk po wyjściu każdego patcha. To trochę bez sensu. Sens to ma tylko gdy grasz w wersję NoSteam.

Jeśli na innym dysku masz więcej miejsca na gry niż na tym, gdzie zainstalowałeś Steam, to zrób kopię całego katalogu Steam na tamten dysk. Odinstaluj Steam. Zainstaluj ponownie Steam, przy instalacji wybierając nowy dysk, jako miejsce instalacji. Przekopiuj kopię całego katalogu Steam zrobiona wcześniej do katalogu, gdzie teraz zainstalowałeś Steam. Masz przeniesiony Steam na inny dysk, a wszystkie pliki gier nadal na dysku, bez konieczności ich ponownego pobierania ze Steama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2013 o 16:36, jack732 napisał:

Nie stety nic nie pomaga . Gra do kosza i nie zawracam nią sobie głowy, temat można zamknąć .pozdrawiam narazie

Gdyby gra była "do kosza" to nikt z nas by w nią nie grał. Jak pisałem, sprawdź sprzęt, zacznij od pamięci. Chyba masz kolegów, znajomych, którzy mogą pożyczyć własne pamięci do testów?

PS. Pisałeś jakiś czas temu: http://xudb.pl/topic/2336-samobojcza-kalamarnica-czyli-dead-is-dead/page__view__findpost__p__39256

W dniu 29.05.2013 o 07:28, jack732 napisał:

Zacząłem grać w Albion Prelude dead is dead tyle że dziś nastąpił zanik napięcia i mój save na steamie znikł czy ktoś miał taki problem bo jeżeli nie przechowują savu z poprzedniej sesji to nie ma sensu grać w to wyzwanie napiszcie czy ktoś gra i jak długo

Taki zanik napięcia może powodować uszkodzenia elektroniki. Może tu tkwi przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A odgrzebię temat bo może komuś się takie info przyda:

Miałem dokładnie taki sam objaw z X3AP jak zacząłem męczyć procesor "podkręcając" go coraz bardziej co by grafikę poprawić. Myślę, że pamięci zaczęły "taktować" za szybko i się wywalało podczas ładowania nowego sektora.

Wysłałem mechanika z powrotem do reaktora, zmniejszył szybkość rdzeni i problem znikł 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...