Skocz do zawartości

Początek-co kupić ?


kamil9847
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dopier zaczynam przygode z tą grą i.mam pare pytań :

Gdy na handlu ogniwami nazbieram pierwsze 150 k opłaca mi sie przerzucić na handel bronią ?

Opłaca mi sie kupić bombowiec ? Jest tani w utrzymaniu ?

Czy nie lepszym wyjsciem jest fregata rakietowa ?(nie wiem czy tak to sie nazywa ale chodzi mi o to co tak rakietami spami)

A może te pomysły są głupie i kupić inny statek , jaki ?

Na walce da sie zarobić ?

Kasa za niszczeni tych takich statków które zamiast nazw mają litery rośnie ?

Ile potrzebuje kasy na prosty kompleks produkujący broń ?

Opłaca sie sprzedać nove za 2kk i kupić wypsasionego merkurego i zbierać rude ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2013 o 17:46, kamil9847 napisał:

Wojna wspaniała wojna 😀 mam licencej policyjną i tępie ziemian 😀 kasa leci może nie olbrzymia lae 1-5k za statek.

Jak byś naprawilł te zdobyte statki laserem to zgarniesz grubo więcej kasy

Polecam na początek:

http://xudb.pl/topic/496-jestem-nowy-i-mam-kilka-pytan-prosze-przeczytac-1-post/page__st__200__p__16724__hl__+laser%20+naprawczy__fromsearch__1#entry16724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódka, wódka, tylko wódka gwiezdna szybki zysk przynosi 😀

Kasę najszybciej zarobisz na kontrabandzie i destrukcji 😀, zdobądź szybko wysoki poziom reputacji kup licencje policyjna Argonów i Boronów i leć na wojnę nie zapomnij w międzyczasie o handlu ognista woda, ale pamietaj o obowiązującej prohibicji 😀

Jeżeli nie masz licencji policyjnej to z ubijania statków kasy nie dostaniesz , chyba że na zleceniu zniszczyles.

Korwety rakietowej nie kupuj na dzień dobry kup jakiś myśliwiec klasy M3 kosztuje kilka mln. a jeszcze trzeba go wyposażyć (niestety dla początkującego zebrać kilka mln. kredytów to spore wyzwanie) później kup korwete M6 (to już koszt kilkunastu do kilkudziesięciu mln. kredytów) Korweta trochę sobie polatasz zanim zbierasz na fregata M7. Korwety rakietowe jak i bombowce są ciężkie w utrzymaniu bowiem rakiety do nich typu Tomahawk są drogie i mają słabe osłony są podatne na szybkie zniszczenie.

Samowystarczalny kompleks produkcji broni kosztuje kilkanaście do kilkudziesięciu mln. Mina długie dni zanim taka kasę zbierasz. Jak to się mówi najtrudniej zarobic 1 mld. 😀

A jak już ogarniesz czysta gre to naucz się korzystać z modow i skryptów wówczas gra staje się nieziemsko wciągająca 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczołem z opcji gdzie jest wojna .

Msm statek novav prototyp 5x25mj 8dział akcele

Statek jest na maxa wszystkie dotka + teleporter + napęd skokowy.

Całość warta 3 miliony.

W omricorn lyrane jest niezła rzeź chyba 2-3 m1 lotnisowiec 12 m6 5 m7 i myśliwców jak mrówek.

Po oglądam to z daleka i zbiore łupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Nova jest jednym z lepszych M3 i na razie spokojnie wystarczy. Im wyższą rangę bojową masz tym wiecej kasy zarabiasz za misje, więc jeśli chcesz się utrzymywać z walki to rób jak najwięcej takich misji (polecam obronę stacji i zabójstwa; patrole zajmują zbyt dużo czasu i opłaca się je robić przy wyższych rangach). Po jakimś czasie z każdej zaczniesz dostawać po kilka milionów, a przy tym, jeśli jesteś ostrożny, często udaje się przejąć wrogie statki co dodatkowo da Ci ładny grosz.

Z misji nie bojowych warto robić transport personelu oraz (jak się dorobisz własnego TLa) budowę stacji.

Bombowcami i fregatami rakietowymi na razie głowy sobie nie zaprzątaj. Pierwsze służą głównie do bezpiecznej eliminacji groźnych celów z daleka, drugie do przejmowania dużych statków abordażem (z pomocą marines). Jedne i drugie wymagają ciągłego i kosztownego uzupełniania amunicji, a fregaty dodatkowo wyszkolonego personelu. Lataj M3 póki dajesz radę, potem przesiądź się do M6 i/albo pomyśl o skrzydłowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...