Skocz do zawartości

Spore


Wiencek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już od tygodnia gram w spora i cały czas nie jestem w stanie wyjść z podziwu że to połączenie wszystkich gier Maxisa. Jak zwykle Will Wright znowu stworzył bombową grę, i mimo wszystko bardzo poważną jeżeli chodzi o zawartość, no bo trudno inaczej mówić o możliwość całkowitej eksterminacji gatunku który dopiero się rozwija 😉 . Spore jest nawet lepszy od simsów, a zabawy przy nim nie mało, brechtałem na maksa jak ostatecznie spojrzałem na moje dzieło już w fazie kosmicznej, powiedzmy że wygląda jak cyberkosmiczny kowboj z dziobem ptaka 😎 (jak zrobię screena to go wstawię). Wszystko jest naprawdę pięknie przygotowane i ale widok galaktyki w ostatniej fazie jest... powiedzmy, przytłaczający, 🙁 przynajmniej nie będzie można narzekać na brak zajęcia. O fabryce stworów nie będę pisał bo działa tak samo jak ta z dema, ale fabryka pojazdów i budynków jest także zrobiona z głową. Działa to na zasadzie klocków które można ze sobą połączyć w dowolny sposób, a także w dowolny sposób pomalować dostępnymi teksturami ale ich jest na tyle dużo i tak przygotowane że nie trzeba mieć uczucia deja vu. 😎 No cóż jedyne co mogę powiedzieć na koniec jest powiadomienie wszystkich że gra jest warta swojej ceny a te 120 zł jak za tak rozbudowaną grę nie wydaje się wiele. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to zbytnio spłycone (ale trzeba brać pod uwagę grupę docelową 🙁) i nudne na dłuższą metę, ale mojej Lady się bardzo podoba więc może być. Technicznie, mimo momentami ubogiej oprawy graficznej, całkiem nieźle zwłaszcza wymieniona wyżej możliwość składnia i potworków i pojazdów i budynków i statku kosmicznego na dowidzenia 😉 Ogólnie jest to dobra gra i, co najważniejsze, praktycznie zupełnie coś nowego na rynku. Choć w moje gusta generalnie to nie trafia. Ale może jeszcze zmienię zdanie 😉 (tyle że do tego musiałbym w to grać, a od grania to ja mam X'a 😎)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...