Skocz do zawartości

Rejestracja gry ze Steam na forum Egosoftu


Prowler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W FAQ na stronie Ego znalazłem taką informację:

Cytat

Only certain Egosoft games on Steam have registration codes (also known as community codes).

To register your Steam copy of X3: Terran Conflict and/or X3: Albion Prelude, open the Steam client, right click on X3: Terran Conflict in your games Library and choose Register your Game. This will open a web page on the Egosoft site containing your registration code. Next, on the Egosoft forums, go to your Profile (this is in the Control Panel on the right hand side of the forums index page), then enter your registration code into the Game Registration Code box at the bottom of the page and click Submit.

Niestety po kliknięciu prawym przyciskiem na AP w bibliotece Steam nie mam w.w. opcji rejestracji produktu. Czy to przez wersję językową czy coś ominąłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst dotyczy rejestracji TC i AP ze steam na forum Egosoft i właśnie to chcę osiągnąć- zarejestrować w serwisie Egosoft moją cyfrową kopię AP żeby była widoczna w profilu na tamtejszym forum. Pudełkową TC zarejestrowałem parę lat temu bez problemu.

http://www.egosoft.com/support/faq/faq_answer_en.php?answer=2110&version=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz AP kupione na Steam? To w takim razie dotyczy cię pierwsze zdanie w FAQ: tylko niektóre gry Egosoftu mają na Steam kod rejestracyjny.

Kliknij na Steam lewym przyciskiem myszy na TC, będziesz miał opcję opcję "zarejestruj grę" bo pewnie zarejestrowałeś TC z klucza rejestracyjnego pudełkowej wersji. AP kupiłeś na Steamie i ta wersja nie posiada klucza rejestracyjnego, więc na forum Ego nie zarejestrujesz jej i nie będziesz miał żetonu AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pytałem czy to w ogóle możliwe. AP kupione na Steam, TC pudełkowe i klucz zarejestrowany na Steam. Przy TC po kliknięciu prawym przyciskiem też nie mam opcji rejestracji produktu.

Myślałem, że może ktoś z Was już rejestrował AP w podobnej sytuacji i będzie mógł napisać coś z własnego doświadczenia. W ostateczności zapytam na forum Ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2013 o 18:46, Prowler napisał:

Wydaje mi się, że to zdanie dotyczy poprzednich części, na przykład Reunion. W dalszej treści wyraźnie piszą o TC i/lub AP, czyli opcja powinna być dostępna.

W dalszej części pisza o TC i AP, więc uważam, że to pierwsze zdanie ich dotyczy.

Coś mi świta, że po wydaniu AP było o tym na forum Egosoftu i CBJ pisał podobnie jak ja teraz. Ale to było półtora roku temu, więc pamięć zawodzi.

Jak pisałem, pytaj na forum Ego, dostaniesz odpowiedź to podziel się nią tu, sam dodałbym sobie żeton z AP. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Only certain Egosoft games on Steam have registration codes (also known as community codes).

To register your Steam copy of X3: Terran Conflict and/or X3: Albion Prelude...

W dosłownym tłumaczeniu:

Cytat

Tylko niektóre gry Egosoft na Steam posiadają kody rejestracyjne (znane także jako kody społecznościowe).

Aby zarejestrować swoją kopię Steam X3 TC i/lub X3: AP (...)

czyli dosłownie interpretując ten tekst z TC i AP powinno się dać, a niedostępne jest np. dla starszych gier kupionych w zestawie typu Superbox.

Skrobnąłem temat na forum Ego, zbaczymy co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogóle ten punkt z FAQ i AP w jego treści ?

Cytat

How do I register my Steam game on the Egosoft forum?'

Only certain Egosoft games on Steam have registration codes (also known as community codes).

To register your Steam copy of X3: Terran Conflict and/or X3: Albion Prelude, open the Steam client, right click on X3: Terran Conflict in your games Library and choose Register your Game. This will open a web page on the Egosoft site containing your registration code. Next, on the Egosoft forums, go to your Profile (this is in the Control Panel on the right hand side of the forums index page), then enter your registration code into the Game Registration Code box at the bottom of the page and click Submit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...