Skocz do zawartości

Eksterminacja Kha'ak


FSEbola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie....czy jest to wykonalne.??

podbiłem i przejąłem już sektor 931, teraz jestem na dobrej drodze aby podbić i przejąć sektor 926.....

sektor 931 padł po naporem moich niszczycieli , pancerników, krążowników i fregat teraz już od ładnych paru godzin (dokladnie 6 godzin czasu poswięconych grze) walka toczy się w sektorze 926, tyle że jak już jestem u celu w ostatniej chwili spawn'ują się 1,2 bądź kilka okrętów dowodzenia Kha'ak no i z przejęcia nici, jak wiadomo trzeba ich wybić aby sektor przejąć i tak w kolo Macieju, pewnie jakby się zawziął i sektor obstawił kilkoma flotami a w nich kilkadziesiąt okrętów to uzyskałbym tą odpowiednią chwilę i sektor przejął, tyle że czy to czasami nie walka bez końca .???

mam pytanie; czy w X3 AP możliwa jest całkowita eksterminacja obojętnie jakiej rasy, tak żeby po przejęciu wszystkich macierzystych sektorów już nigdy nie odradzali się.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za respawn statków (wszystkich) odpowiada głównie plik Jobs. Statki mogą też generować skrypty zawarte w Vanilli (np. skrypt RRF generujący statki biorące udział w wojnie Terrańsko-Argońskiej, oraz statki sił szybkiego reagowania innych ras).

Skrypty do przejmowania sektorów mają wbudowany skrypt zapobiegający generowaniu statków poprzednich właścicieli sektora w przejętym sektorze (w zasadzie skrypt ten działa w ten sposób, że usuwa takie statki gdy zostanę wygenerowane np. przez plik Jobs), ale działanie jego też nie jest 100% poprawne.

Podsumowując, całkowita eksterminacja dowolnej rasy w grze nie jest możliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...