Skocz do zawartości

Kolos i jego niechciany ładunek


FSEbola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.04.2013 o 21:08, Xenon.Q napisał:

Poleć np. do sektora Xenonów to sami wylecą w celu zaatakowania wrogich statków.

a na ten pomysł nie wpadlem...zaraz sprawdzę,

a jak nie to chyba trzeba bedzie tak jak LeWaR mówi zezlomować Kolosa

ogolnie to Kolosa juz jakis czas temu przejąłem, ale nie zwróciłem uwagi że cos na gape lata w nim,

przy okazji tego posta : mam problem, a wiec

jak probowałem przejac SCS'em np. M1/M2/M7 Boronów czy Teladian i wzywałem tymze SCS'em statek naprawczy to owy statek naprawczy zawieszał mi się , znaczy jak juz cos do niego zadokowało w celu auto naprawy to juz za cholewe nie chcialo oddokowac, póki sam nie rozwaliłem statku naprawczego, zauwazylem ze dzieje sie tak tylko w przypadku gdy w przejętym statku Boronow/Teladian zadokowane były mniejsze statki borońskie/teladiańskie --czy u was tez ten problem sie pojawia ..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2013 o 21:25, Xenon.Q napisał:

No to sprawdzaj i pisz czy pomogłem 😁

wskoczyłem Kolosem w najbardziej aktywny Xenoński sektor Core 023 i nic z tego, argońskie mysliwce uczepiły sie hangaru Kolosa i nie zamierzały wylecieć, 👽 👽

sprawdziłem tez w sektorze Kha'ak 931 ale niestety tu tez mysliwce nie wyskoczyły z hangaru Kolosa 😠 😠

ojj poleca żyletki, poleca.... 💣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka takich przypadków, że po przejęciu statku mającego możliwość dokowania myśliwców, jeśli posiadał myśliwce przypisane do siebie, to one również były przejmowane. Czasem był jednak z nimi kłopot, bo realizowały swoje stare zadania (atak na ich wrogów).

Wszystko to zależy od tego jakiego skryptu używa się (MBRR, RRF IR) bo to wina tych skryptów i przypisywania przez nie myśliwców do lotniskowców.

Ktoś już dawno temu pisał o podobny problemie, chyba padło tam jakieś rozwiązanie. Tylko jeśli problem został opisany w osobnym temacie, to można go poszukać (pod warunkiem że tytuł ma sensownie napisany). Jeśli jednak problem został opisany w temacie jakiegoś skryptu (NPC BA, SCS lub XRM) to szukaj wiatru w polu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2013 o 21:58, Yacek napisał:

A próbowałeś w rozkazach bojowych polecenia wypuść myśliwce?

😉 ....... THX. Yacek ...... THX Panowie .......

polecenie wypuśc mysliwce podziałało, muszę tylko wskoczyć w wrogi sektor wypuścić myśliwce i przeskoczyć w inny sektor, bo wypuszczone myśliwce wracają do hangaru jak odganiane muchy od g ...... 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...