Jump to content

Szukam pewnego programu.


Seracrus
 Share

Recommended Posts

Ostatnio miałem awarię komputera i stracil mi się pewien przydatny programik do x3. Nie pamietam nazwy i w tym cały problem. Był to program zewnętrzny jak mapa scorpa,ale jego zadanie polegało na wczytaniu modeli statków z gry i można było je w nim przeglądać wraz ze statystykami i uzbrojeniem. Jeśli ktoś kojaży nazwę tej aplikacji to proszę o przypomnienie.

Program znaleziony w wątku o rakietach :] Proszę usunąć temat.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.04.2013 o 13:14, Seracrus napisał:

tak specjalnie w edycji pierwszego postu napisalem,że znalazlem program przypadkiem w wątku o rakietach i że temat jest do zamknięcia.

Bardziej czytelna byłaby informacja w nowym poście niż edycja starego.

Jeśli w temacie nie doszło do naruszenia regulaminu forum, nie jest on zamykany. Ten może się przydać komuś, kto znów zapomni jak używa się Google.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...