Skocz do zawartości

poziom ai


elgyd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Własną Grę.

Ja też nie przepadam za fabułami, ale w sumie nigdy nie grałem we Własną Grę 😀

Nie ma przymusu wykonywania fabuł w profilach z fabułami, zawsze można zignorować otrzymane zaproszenie do fabuły.

Ja, jak nie chcę wykonywać fabuł to używam skryptu Al Plots complete, fabuły mam z głowy, a nagrody za nie dostaję, uważam że lepsze to niż Własna Gra.

W czystej grze, jedynym sposobem podniesienia poziomu trudności jest podnoszenie własnej reputacji bojowej. Im wyższa reputacja bojowa, tym lepiej wyposażone są wrogie statki. Na początku gry wrogie statki dysponują max jedną sztuka dobrej broni w slotach (w pozostałych slotach będzie to jakaś słaba broń) oraz jedną maksymalną dla danego statku osłoną (pozostałe osłony to będą najsłabsze możliwe). Im bardziej rośnie nasza reputacja bojowa, tym więcej silniejszej broni będą miały wrogie statki i więcej maksymalnych dostępnych osłon. Oczywiście statki generowane przez misje mogą odbiegać od tego standardu, ale to wtedy zależne również od stopnia trudności misji.

Dodaj sobie kilka skryptów zwiększających ilość wrogów (np. Improved Race 2.0) lub najlepiej zainstaluj mod XRM. Będziesz miał co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...