Skocz do zawartości

Skrypt Kha'ak Invasions 2 (1.14)


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt Kha'ak Invasions jest kontynuacją skryptu Kha'ak Invasions 1.1.

Oprócz opcji znanych z poprzedniej wersji skryptu, czyli tworzenia inwazji Kha'ak w losowych sektorach, skrypt posiada możliwość drobnej konfiguracji dzięki, której ustawimy jakie rasy mogą być atakowane, w jakich sektorach nie mogą pojawiać się inwazje, oraz sama częstotliwość występowania inwazji:

post-15-0-08489800-1355766149_thumb.jpg

Gracz za zniszczenie wszystkich statków z inwazji dostaje nagrodę w kredytach, niezależnie od kredytów wypłacanych za niszczenie wrogów rasy, której Licencję Policyjną posiadamy.

Skrypt do działania wymaga zainstalowanego skryptu Community Configuration Menu

Instalacja:

Skrypt dostępny jest w formacie .zip, tak więc instalujemy go poprzez Plugin Managera, wybierając w nim opcje "Install Archive". Można też rozpakować archiwum .zip i ręcznie przekopiować wszystkie pliki z katalogu scripts do katalogu scripts w katalogu głównym gry. Plik z katalogu t możemy pominąć, jeśli gramy w polską wersje gry. Tłumaczenie skryptu jak zwykle dostępne jest na Mamucie, a link do spolszczenia tradycyjnie w temacie Spolszczenia do skryptów.

Pobrane z Mamuta spolszczenie skryptu należy rozpakować i plik 7902-L048.xml przekopiować do katalogu t w katalogu główny gry.

Skrypt działa zarówno pod TC jak i AP. Przypominam tylko, że w AP skrypty i tłumaczenia instalujemy do takich samych katalogów, tylko znajdujących się w katalogu addon (addon\scripts i addon\t).

Skrypt działa z XRM, używa statków Kha'ak dodawanych przez XRM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dodam ostrzeżenie do tego skryptu ponieważ na poziomie 23 w walce na inwazji inexpressible (chyba wyższego poziomu nie ma) pojawiło mi się 28 advanced 2 zwykłe lotniskowce, 30 adv + 2 zwykłe niszczyciele, 6 hive queenów i drobnica (advy fregaty itp z XRM pobierane) oraz 4 stacje. Poza tym komunikat o inwazji dostałem od tego skryptu 2 razy, być może coś się skopało i inwazja się zdublowała. Na jakimś nastym poziomie (chyba 18) przy inwazji extreme było z 3 niszczyciele i z 3 lotniskowce + 1 królowa oraz 1 stacja.

Co do rad mam 1 niszczyć jako pierwsze stacje (przy dużych inwazjach które zajmą nam dużo czasu) ponieważ przy stacjach pojawiają się nowe jednostki kha'ak a jak je skosimy to nie zauważyłem nowych jednostek poza standardowymi generowanymi jednostkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2013 o 12:11, heimdall napisał:

Poza tym komunikat o inwazji dostałem od tego skryptu 2 razy, być może coś się skopało i inwazja się zdublowała.

Jak w menu konfiguracyjnym klikniemy na napis UWAGA! Inwazja Teraz, to wywołamy inwazję w losowym sektorze, jeśli klikniemy kilka razy, inwazja zostanie zdublowana, tyle razy ile razy klikniemy. Sektor nie będzie zmieniany, więc otrzymamy kilka wiadomości o inwazji w tym samym sektorze, a ilość wrogich statków będzie pomnożona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...