Skocz do zawartości

Oczekiwanie na X-Rebirth i prośba o pomoc z X3:tc


Martius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długiej przerwie (mojej oczywiście) w świecie X.

Czekam na X-Rebirth jak wiekszość z was^^

Założyłem ten temat z 2 powodów.

Pierwszy to pytanie czy jak wyjdzie Rebirth to czy bedziecie dalej zajmowali się tłumaczeniem skryptów?

Pytam bo jeśli udostępnią nam takie możliwości jak dotychczas to bedzie pewnie pełno nowych modów!

Ale nie będę owijał w bawełne bo nie o to mi chodzi 😛

Nie grałem w X-a jakiś czas ale ciagle mam na dysku mody do niego^^(X3-TC)

I w tym moja prośa (wiem Yacek że powiesz że czytanie FQ nie boli) ale mój braciak też chetnie pograłby w X3-TC na sprawdzenie gry^^ I tu się zaczyna mój problem 🙁 Mam wszystkie patche+mody jakie miałem wcześniej(wszystko działało jak należy)teraz natomiast po zaktualizowaniu gry wywala mi błędy tłumaczenia,takie że aż mnie odpycha 🙁

I moje pytanie teraz do Was.

Ściagać od nowa wszystkie pliki z Mamuta czy może pomożecie mi z konkretnymi błędami jakoś?Może jest ich z 5-6.

Pozdrawiam i przepraszam za wątek akurat w tym mejscu>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReadText 9001-801 <- to wiem że jest brakujący plik tłumaczenia konkretnego moda,więc kilka błędów odpada

ReadText 17-13643 <- ale to już mi nic nie mówi,szukałem jakiegoś tłumaczenie z taką nazwą pliku i lipa 🙁

17-87003

17-87053

Do tego dochodzi jeszcze kilka ReadText'ów bez jakichkolwiek cyfr więc raczej znalezienie rozwiązania może być niemożliwe.

Problem jest także z DDTC- wywala mi readtexty w placówkach handlowych,jak zadokuję za jakiś czas to jest ok i za chwilke znowu readtexty-pociąć sie idzie :/

Z tąd było moje pytanie czy nie lepiej wszystko ściągnąć raz jeszcze,ale z drugiej strony nie mam pewności czy to problem z plikami tłumaczeń czy może z integralnością moich modów z nowymi patchami.

Rozwiązania nasuwają mi się dwa,albo ściągne wszystko raz jeszcze i zacznę instalować wszystko w kolejności jakiej Yacek kiedyś pisał lub będę próbował wszystkie błędy eliminować jeden po drugim ale to może zająć wieki,bo nie sprawdzałem innych sektorów jak Argońskie.Aż strach pomyśleć co bedzie u innych ras.

Kiedyś to wszystko chodziło bez problemów!Jak byście poradzili zrobić?

Z góry dzieki za pomoc^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2012 o 09:06, Martius napisał:

ReadText 9001-801 <- to wiem że jest brakujący plik tłumaczenia konkretnego moda,więc kilka błędów odpada

Masz jeden z dwóch skryptów: 9001-L048.xml - CorpsPassiveMarineTrainer/Ship Labor and Maintenance

Ten drugi ma aktualne tłumaczenie, pierwszego nie znam.

W dniu 13.11.2012 o 09:06, Martius napisał:

ReadText 17-13643 <- ale to już mi nic nie mówi,szukałem jakiegoś tłumaczenie z taką nazwą pliku i lipa 🙁

17-87003

17-87053

Do tego dochodzi jeszcze kilka ReadText'ów bez jakichkolwiek cyfr więc raczej znalezienie rozwiązania może być niemożliwe.

Problem jest także z DDTC- wywala mi readtexty w placówkach handlowych,jak zadokuję za jakiś czas to jest ok i za chwilke znowu readtexty-pociąć sie idzie :/

Te readtexty są spowodowane nie aktualny tłumaczeniem moda DDTC. Nie ma aktualnego. Mod DDTC to stare dzieje. Pozostaje ci samemu zrobić sobie aktualizację tłumaczenia (zgodnie z FAQ) lub zainstalować inny mod, który ma aktualne tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację Yacku!

Problemem było stare tłumaczenie DDTC.Zrobiłem mały update i wszystko śmiga jak kiedyś ^^ (no readtext w wiekszości sektorów Argońskich i Borońskich,więc raczej nie powinno być w reszcie).

Zobaczę czy wróci mi stary zapał do X'a,jeżeli tak to może jeszcze przed Rebirth spróbuje AP,ale czas pokaże.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...