Skocz do zawartości

Eskadra bombowców


michal3588
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stworzyć poprawnie działającą eskadrę bombowców? Uciułałem na 2 Hadesy i 3 Wędrowców, dałem im tarcze i Tomahowków do oporu, kazałem wiżyczkom niszczyć wrogów i ustawiłem prawdopodobieństwo użycia rakiet na 100%. Mimo to moja eskadra lata za mną bezczynnie zamiast siać śmierć gdziekolwiek się pojawi;[.

Chciał bym stworzyć eskadrę bombowców, która będzie pruć z rakiet do wszystkiego w jej zasięgu więc czy mógł by mi ktoś jak debilowi krok po kroku wyjaśnić jak to zrobić;]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko.

Jeśli wydasz im rozkaz (każdemu M8 osobno) "Zniszcz wszystkich wrogów" mogą rozproszyć się po sektorze w poszukiwaniu wrogów, a wtedy każdy M8 stanie się łatwym łupem. Możesz dodać do każdego M8 kilka myśliwców obrony z rozkazem "Chroń" i wskazaniem konkretnego M8.

Możesz stworzyć z M8 Skrzydło, ale w takim przypadku (i tak samo jest jeśli używa się jakiś skryptów bojowych) będziesz miał jednego lidera i kilku skrzydłowych chroniących lidera. Atakować będzie lider, pozostałe M8 jako skrzydłowe będą mniej agresywne.

Mając AP możesz stworzyć Flotę (najlepiej gdy dowódcą Floty będzie Lotniskowiec z możliwością dokowania M8). Ale tu też skład floty będzie dzielił się automatycznie na lidera i skrzydłowych chroniących lidera.

Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie kombinacji M8+kilka myśliwców obrony. Z każdego takiego zestawu zrób Skrzydło lub Flotę i przetestuj w warunkach bojowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...