Skocz do zawartości

Nowy - hq, soheni, ziemianie, wrogie capitale


lastverb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

no ok ale ja instrukcje zgubiłem...chociaż poszukam może znajde

Instrukcja w formie elektronicznej znajduje się na płytce z grą i dodatkowo w folderze gry, po instalacji.

Cytat

przeczytałem to FQ i mi brakuje 25 plików 48xxxx 😀

Bo zwykle autorzy robią mod/skrypt w języku angielskim tudzież swoim ojczystym. Wszelkie tłumaczenie leżą już w gestii zainteresowanych graczy 😀 Zrób tak jak Yacek napisał w FAQ i będzie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przejmowania dużych statków: Bailing System Extension + Salvage Claim Software.

XTM'a polecam jak się już nacieszysz normalną grą - to wielki mod, w którym jako jeden z elementów pojawiło się przejmowanie statków abordażem ale poza tym zmienia w dużym stopniu grę dodając masę innych rzeczy (statki, sektory, misje, itd itp, zerknij do działu o nim). Jeśli szukasz czegoś prostszego to zestaw o którym pisałem wyżej wystarczy.

Polecenia pirackie- w oknie rozkazów statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zdobyłem Argon one teraz mam Lotniskowiec,Płaszczke,parenascie myśliwcówi Argon One tylko że jak próbuje zainstalować np 4 działe fotonowe to jak zainstaluje i wróce spowrotem do mysliwca i wróce potem jeszcze raz to mam tylko jedno dzialo w slocie lol 😀

wiecie czemu tak sie robi i jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie którego napewno nie ma w FAQ zdobyłem ostatnio pare Sonhenskich statków(dzisiaj)no i tak teraz co chwila musze walczyć z ich M1 bo mi przysyłają wiadomość przepisze bez tłumaczenia

,,We dont give you acces to your technology

Your Accousisions(to jedno zdanie nie jestem pewien co do pisowni)to your ships will nor be Tolerated"

,,Sonhen Collective"

No i nagle sie pojawia ich M1 i niszczy wszystko co napotka lecz najpierw moje Sonheńskie statki wiecie jak zrobić żeby dali mi dostep do ich technologi albo przestali mnie atakować tymi M1?

Albo dajcie mi namiary ich macierzystego sektora to ich rozwale ]😀 :ph34:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...